«Нива» в заключному матчі чемпіонату взяла реванш у переможця групи «А»

«Нива» в заключному матчі чемпіонату взяла реванш у переможця групи «А»
  • Матч «Ниви» з «Агробізнесом» не мав турнірного значення. Адже в будь-якому випадку наша команда залишалася третьою в турнірній таблиці, а клуб з Волочиська - переможцем дивізіону.
  • Втім, певна мотивація у суперників була. Кожен прагнув завершити чемпіонат на мажорній ноті.
  • До того ж поєдинок набував принципового значення через різкі висловлювання на адресу один одного президентів клубів.
  • Також команда  прагнула реваншуватися за поразки у першому та в другому колах.

«Нива» розпочала гру в бойовому складі. Глядачі побачили одночасно двох креативних братів Маляренків, надійного воротаря Максима Бабійчука, міцного захисника Вадима Хохлова, аса середини поля Володимира Савошка, швидкого форварда Павла Федосова та інших наших лідерів.

У складі «Агробізнесу» ми чекали виходу на поле екс-нивівця Олександра Борячука. Він був у запасі. Але публіка цього гравця так і не побачила. Справа в тому, що він, за словами тренера гостей Андрія Донця, ще не готовий до виходу на поле через наслідки хвороби.

Перший тайм

Гра розпочалася просто чудово для нашої команди. Майстер стандартів Володимир Савошко блискуче виконав штрафний удар, влучивши у ближній лівий кут. Воротар гостей Костянтин Одольський в стрибку майже дотягнуся до ігрового снаряда, але все ж не зміг його відбити.1:0!

Цей гол виявився дуже схожим на влучний постріл Савошка на нещодавній переможній грі «Ниви» з «Поліссям».

В середині тайму, на 18-й хвилині Павло Федосов вийшов сам на сам із воротарем. Але пробив прямо у руки Костянтина Одольського. Схожий момент у Федосова міг вийти і пізніше. Але тоді його відтіснили від м’яча оборонці суперника.

Гравці «Агробізнесу» намагалися діставати вінничан прострілами після швидких флангових проходів. На щастя, наші захисники діяли дуже впевнено і не дозволяли суперникам пробивати у нашому карному майданчику. Найбільш небезпечний момент біля воріт «Ниви» виник  на 35-й хвилині. Тарас Пліс «стріляв» приблизно з 11 метрів, але Макс Бабійчук зміг парирувати удар.

За хвилину до перерви й нивівці відповіли небезпечним моментом. Володимир Савошко подавав кутовий удар. М’яча головою дістав Вадим Хохлов – трохи вище воріт.

Другий тайм

Після перерви гра стала більш нервовою. Було очевидно, що гостей не влаштовує поразка, і вони прагнуть відігратися. Вже на 50-й хвилині через непорозуміння в центрі поля почалася невеличка штовханина, яка ледь не переросла у щось більш серйозне. Незабаром ми побачили черговий гарний прорив Федосова по флангу – він увірвався до карного майданчику, але там був заблокований.

В середині тайму обидва тренери масово почали робити заміни. Зміни більш пожвавили гру гостей, які майже весь тайм «висіли» на воротах Максима Бабійчука.

На 70-й хвилині Андрій Скакун небезпечно прострілював у карний вінничан . Якщо б один з гравців команди із Волочиська, які набігали, дістав м’яча – чекай біди.

Бабійчук став одним із героїв матчу. За три хвилини до кінця основного часу він дивним чином відбив несподіваний удар по висоті, на який зреагував не дуже вчасно – ногою!

У вболівальників деяке занепокоєння викликало суддівство. Адже, приміром, після порушень наших гравців рефері показував жовті картки, а за зрив атак «Ниви» забував викласти «гірчичника» з кишені. На щастя, це не вплинуло на результат матчу.

Додатковий час

Суддя додав чотири хвилини. У цей час наша команда не стала грати на утримання результату, а намагалася контратакувати. Після чудового навісу Дмитра Осадчого, який вийшов на заміну (нагадаємо, у минулого року він був штатним виконавцем стандартів «Ниви») Ігор Маляренко головою замкнув простріл. 2:0! «Нива» на мажорній ноті завершує сезон.

Гравці по традиції не забули привітатися із вболівальниками і подякувати їм за підтримку. Ця перемога стала логічним наслідком посилення гри команди. Під керівництвом Дениса Колчіна (чудова знахідка для нашого клубу почесного президента СФК «Нива» Василя Вовка!) колектив постійно прогресував і на фініші сезону вийшов чи не на пік форми. Якщо команда на наступний сезон збереже цій склад, від неї можна очікувати чергових звитяг.   

Технічні дані

Чемпіонат України з футболу (друга ліга).

29 тур. Вінниця. Центральний міський стадіон

Арбітр: Кошура А.В. (Чернівці)

«Нива» (Вінниця) – «Агробізнес» (Волочиськ) - 2:0 (1:0)

«Нива»: Бабійчук (в), Менжега (Попов, 80), Музиченко, (Брижчук, 58), І. Маляренко (Яськов, 90+1), Маляренко А., Савошко (Осадчий, 88), Хохлов, Дмитренко, Федосов (Разуваєв, 85), Калітов, Гарванко.

Запасні гравці: Злотар (в), Палій.

Головний тренер: Денис Колчін

«Агробізнес»: Одольський (в) – Слотак (Чернобай (Скакун, 23), Скакун (Юрчак, 82), Полторацький (Юхимович, 64), Курило, Дубчак, Думанюк, Кухарчук, Пліс (Когут, 73), Шевчук (Темлюк, 63), Семенець.

Запасні гравці: Шум, Борячук.

Головний тренер: Андрій Донець

Жовті картки: Гарванко (40), Хохлов (54), І. Маляренко (84).

Голи: Савошко (5), І. Маляренко (90+1).

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:31 Вища освіта дорожчає: як змінювалися ціни у вишах Вінниці та чого чекати вступникам у 2026 році 18:13 Біля «Епіцентру» у Вінниці завершили ремонт дороги 17:14 Одразу дві пожежі у Вінниці: людей виводили з задимлених будинків play_circle_filled photo_camera 16:04 Після вибуху у вінницькій школі батьків закликали перевіряти рюкзаки дітей Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 15:48 «Не кожен вчитель виховав доктора наук»: як Олесю Стасюк три рази звільняли за правду про Голодомор 15:30 Позика на труднощі: як насправді працює процес видачі, і чому цього не потрібно боятися (Новини компаній) 15:26 Хвиля кадрових змін у школах Вінниці. Хто претендує на посади директорів і як проходить відбір 15:05 У Пеньківці 15-річна дівчина на мотоциклі врізалася у мотоблок photo_camera 14:38 Більше ніж утричі подорожчали «Муніципальні картки вінничанина». Чому так? 14:06 22 тисячі доларів за «відмазку» від служби: у Вінниці чоловік хотів заробити на військовому 13:13 Українські військові уразили пункти управління дронами та склади ворога photo_camera 12:08 У Вінниці 19-річну дівчину затримали з пів кілограмом PVP-солей photo_camera 11:22 Восьмикласник приніс до школи гранату: двоє дітей звернулися до медиків 10:20 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркетах «Грош», «Varus», АН «Благоустрій» та 51 актуальна пропозиція роботи у Вінниці (оновлено) 10:14 Де у Вінниці 26 травня не буде води, світла та гарячої води 09:28 У боях за Донеччину загинув 24-річний вінничанин Віктор Амір 09:25 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 08:25 Сьогодні в Україні відзначають День хіміка. Історія, заборони та прикмети 26 травня 21:15 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up