«Нива-2» у вінницькій Прем’єр-лізі розгромила команду ВНТУ – 5:0

30 жовтня «Нива-2» проводила черговий тур у Вінницькій Прем’єр-лізі. Грали на стадіоні Вінницького національного технічного університету ім. Ярослава Кулика. Суперником нивівців був клуб ВНТУ. Вони перемогли з розгромним рахунком 5:0 (2:0 після першого тайму). Голи забивали Максим Яськов, Тимофій Брижчук, Олександр Темерівський (дубль) і був ще автогол (після прострілу Темерівського).

Гру «Нива-2» провела у такому складі: Максим Бабійчук (в), Олександр Темерівський, Євгеній Вергелес, Вадим Хохлов, Олександр Борячук, Дмитро Івашків, Тимофій Брижчук, Денис Лебеда, Максим Подопригора, Тарас Овчар, Максим Яськов. На заміну в другому таймі виходили Артем Томчук (в), Владислав Коцюруба, Олександр Вакулюк, Андрій Крот, Дмитро Подгаєцький. До речі, в нападі грали Овчар, Подопригора і Яськов (в ролі центрфорварда у першому таймі).

Грі заважав дощ і важке поле. Команда техніверситету добре закрилася на своїй половині у першому таймі і кілька разів вибігала у контратаки. Але нивівці домінували на полі, за рахунок кращого контролю м’яча намагалися знайти щілини в обороні. Це вдалося наприкінці першого тайму. В другій половині матчу було полегше, адже гравці «Ниви-2» все ж більш треновані. Суперник почав розкриватися, з’явився оперативний простір, і фавориту поєдинку грати стало легше.

– Окрім гравців «Ниви-В», до команди входили найстарші вихованці ОДЮСШ Блохіна-Бєланова і стипендіат нашого клубу Дмитро Івашків (з ДЮСШ «Прем’єр-Нива»). Всім гравцям, які прийшли на тур, даємо зіграти від 15 хвилин до цілого поєдинку, – сказав тренер «Ниви-В» Юрій Солов’єнко.

Отже, «Нива-2» у вінницькій Прем’єр-лізі зіграла три матчі, і всі виграла. Також вона взяла на себе результати «Інтер-Феніксу», який терміново змінила по ходу сезону (поразка і нічия). Ще два поєдинки були перенесені.

За словами Юрія Солов’єнка, «Нива-2» у 2017 році має провести ще 3 календарних матчі. І, можливо, ще 2 перенесені. Найближчий поєдинок «Нива-2» має зіграти на стадіоні ВНТУ – планується, у найближчий понеділок.