Легкоатлетка Джойс Коба провела показовий урок у рідній школі № 23

Легкоатлетка Джойс Коба провела показовий урок у рідній школі № 23

Вінницька легкоатлетка Джойс Коба – майстер спорту міжнародного класу, призерка юнацької Олімпіади і чемпіонка Європи 2017 року серед юніорок зі спринту. Джойс провела показовий Олімпійський урок 14 вересня у школі № 23, де закінчила 9 класів. Після цього — поступила до Вінницького технічного коледжу.

Захід організувало відділення НОК України у Вінницькій області. На нього зібралися вчителі фізичної культури з різних навчальних закладів міста. Спортивне свято розпочалося з церемонії внесення і запалення Олімпійського вогню. Учні школи показали кілька показових номерів.

Гості змогли переглянути на великому екрані стрічку про досягнення Джойс Коби, поспілкуватися з нею. Після цього Джойс провела майстер-клас з легкої атлетики і зарядку у музичному супроводі, який створила сама.

Кожен із юних учасників (3-4 класів) уроку отримав олімпійські сувеніри. Відповідальний секретар відділення НОКУ Тетяна Шмаль вручила подарунки шкільній кафедрі фізичної культури (комплект м’ячів) та Джойс Кобі.

– Мені приємно повернутися у рідні стіни, до знайомих педагогів. Я з дитинства любила спорт. Але у молодших класах більше подобалося бігати на довші дистанції (800 і 100 метрів), а не спринт. Також залюбки виконувала стрибкові вправи. Особливо добре тоді стрибала у довжину, – каже чемпіонка.

– Джойс, коли ти почала займатися спортом серйозно?

– Завдяки шкільній вчительці фізкультури Інні Денисюк я у 11 років почала займатися легкою атлетикою у обласній спеціалізованій СДЮШОР. А професійно – вже з 12 років. Моїм першим і нинішнім тренером з цього виду спорту є Володимир Прошин.

- Чому змінила спеціалізацію на спринт?

– Стала спеціалізуватися у бігу на 400 метрів за вказівкою тренера. Він бачив мене саме на цій дистанції. Наприклад, на 100-метрівці необхідно багато працювати над швидкістю.

– Одразу прийшли успіхи?

– Результати з’явилися одразу. На першому ж чемпіонаті України я взяла золото на 100-метрівці.

– Напевно, далися взнаки спортивні гени?

– Так. Моя тітка була чемпіонкою і рекордсменкою України у бігу на 60 метрів.  

– Чого прагнеш досягти у спорті?

– Сподіваюся потрапити на Олімпійські ігри. Для цього треба ретельно тренуватися і готуватися.  

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Валерка
    Молодець, і вітаю з перемогою на чемпіонаті Європи)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Єврейські сторінки Вінниці: відкрили реєстрацію на безкоштовну Майстерню для гідів 20:05 Справжня сила духу: вінницькі ветерани стали призерами всеукраїнських змагань 19:25 У Тяжилові встановили будки для безпритульних собак: мешканці скаржаться на укуси photo_camera 19:15 «Де ще побачиш стільки зустрічей і прощань?»: залізничники зі Жмеринки перемогли у рейтингу «Сила Сервісу» Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина - легенди рідного краю»: 19:08 На очах у матері двоє нелюдів забили її сина до смерті 18:28 «Солодкувате, м’яке та без гірчинки»: вінницький селекціонер створив ель із кукурудзи 17:40 Де на Вінниччині вода не відповідає нормам: результати перевірки 17:35 Директор інтернату здавав пацієнтів у рабство на ферми 17:17 Села навколо Вінниці: хто і як там жив 400 років тому 16:41 У Вінниці працюють мобільні групи допомоги бездомним 15:45 Вогонь у Нараївці згас сам, але забрав життя 74-річної жінки photo_camera 15:00 Неприємний запах: як доглядати за спортивною пляшкою, щоб вода завжди смакувала свіжістю (Новини компаній) 14:43 Жорстка аварія на Лук’яненка: рятувальники врятували затиснутого в салоні водія photo_camera 14:36 Судитимуть банду, яка вкрала землю у родини військового з Вінниці 12:28 Службові авто для вінницької мерії. На чому їздять наші чиновники? 11:15 Крипто-схема на кордоні: за перевезення ухилянтів до Молдови організатори отримали $12 500 11:00 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 10:59 Ремонтні роботи 3 березня: адреси без води та тепла у Вінниці 09:35 Вінниця сьогодні прощається з 30-річним воїном Євгенієм Маслюком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up