Команда УСБУ виграла обласну Динаміаду з міні-футболу

Команда УСБУ виграла обласну Динаміаду з міні-футболу

Відбувся чемпіонат Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України серед збірних правоохоронних органів та рятувальних служб області  з міні-футболу. Він проходив за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017».

В змаганнях взяли участь 10 збірних правоохоронних органів та рятувальних служб області: Управління служби безпеки України у Вінницькій області, Головного управління національної поліції у Вінницькій області, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області, військової частини 3028 Національної гвардії України, Вінницького науково –дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, військової частини 3008 Національної гвардії України, Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони, Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Центрально-Західного міжрегіонального управління виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції України, Могилів-Подільський прикордонного загону.

Перше місце виборола команда УСБУ у Вінницькій області. Друге посіло Центрально-західне міжрегіональне управління виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України. Третє –  ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Кращим гравцем турніру визнано Ігоря Плюшко (Могилів-Подільський прикордонний загін). Кращим бомбардиром став Віктор Сальников (ГУДСНС), воротарем - Роман Козюков (УСБУ), захисником ­- Роман Комар (ЦЗМУ).

Команди-призери нагороджені кубками та дипломами. Кращі спортсмени нагороджені статуетками та грамотами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 29 червня по 6 липня, які ви могли пропустити 20:09 Пасажир курить у потязі? В «Укрзалізниці» пояснили, як діяти в такій ситуації 19:12 До +28, а потім температура знизиться. Якою буде погода на Вінниччині на початку тижня 18:05 Двічі пішов у СЗЧ і проігнорував рішення суду. Військового на Вінниччині засудили до понад п’яти років ув’язнення Від читача 09:37 Правила безпечного користування соціальними мережами 17:27 Визначили найкращих юних «колосівських» футболістів Вінниччини 17:09 МАФ на зупинці Отамановського демонтують. Що зміниться для пасажирів 16:32 Світлофора біля зупинки «Оксамитова» на Барському шосе не буде? Що відповіла міськрада на петицію 16:12 Підробіток для школярів. З якого віку можна працювати та як не натрапити на шахраїв 15:06 На Вінниччині підтвердили 83 випадки сказу серед тварин. Як уберегтися від смертельної хвороби 14:31 ФОПів в Україні стало більше на 39 тисяч: яка ситуація на Вінниччині? 14:10 Понад 80% покинутих авто вже прибрали з дворів і вулиць Вінниці photo_camera 13:31 Під час атаки на Київ загинула уродженка Вінниччини: три роки тому війна забрала її сина-військового 13:02 Українцям почали зараховувати «Національний кешбек»: до якого числа можна витратити кошти 12:33 Яких маршруток у Вінниці найбільше не вистачає і де саме? Ми запитали 11:47 ТЦК двічі оштрафував чоловіка за непроходження ВЛК. Рішення суду 10:22 На дорогу Жмеринка – Рів, якою щодня їдуть до Вінниці, спрямували три мільйони 09:14 Вінницький ветеран долає шлях до Хмельницького, щоб придбати чотири «чуйки» для захисників 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up