100 тисяч гривень – на м’ячі юним футболістам

100 тисяч гривень – на м’ячі юним футболістам
Ігор Гатауллін
Взимку вінницькі футболісти не відпочивали, а грали в футзал. З потеплінням поновлюються змагання просто неба. Нюанси їх проведення обговорювали минулого тижня на розширеному засіданні виконкому обласної федерації футболу. Зокрема, там затвердили календар II кола аматорського чемпіонату області та Кубку Вінниччини, починаючи зі стадії чвертьфіналів.

Засідання вів голова федерації Ігор Гатауллін, а до президії входили переобраний на посаді виконавчий директор федерації Михайло Прозоровський, начальник обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міносвіти Геннадій Бочаров, імениті ветерани гри № 1 Павло Касанов і Василь Блінніков. Йшлося, що з обласного бюджету на фінансування федерації додатково виділено 100 тисяч гривень. Їх вирішили повністю витратити на закупівлю футбольних м’ячів і форми для юнацьких команд області.

З метою допомогти молоді виконком федерації запровадив обов’язкову вимогу наявності на полі хоча б одного гравця 1996 р.н. і молодшого, причому змінити його можна лише на однолітка.

– Тенденція залучати молодь до основи команд є сучасною. Наприклад, нині в основі клубу Прем’єр-ліги «Карпати» (Львів) грають два футболісти 1997 р.н. – сказав Ігор Гатауллін.       

Переобрали керівництво і персональний склад комітетів федерації. Голова комітету арбітрів Михайло Куниця розповів, що суддів допускатимуть до обслуговування обласних змагань лише в разі здачі екзамену (з використанням комп’ютерної програми) і тесту ФІФА з фізичної підготовки.

Торкнулися спірних ситуацій, пов’язаних з арбітражем. Ігор Гатауллін наполягав на жорсткому покаранні упереджених суддів, але водночас допустив можливість помилок з об’єктивних причин та неоднозначного тлумачення динамічних ігрових ситуацій.  

Старший інспектор з особливих доручень обласного УМВС  майор міліції В’ячеслав Попенко привернув увагу до необхідності залучення на матчі аматорів достатньої кількості правоохоронців. Для цього організатори мають заздалегідь повідомляти органи місцевої влади і внутрішніх справ.

Previous Next

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:19 Захисник із Джулинської громади отримав почесну відзнаку «Золотий Хрест» photo_camera 17:07 Загублений шедевр: як подільська глибинка прихистила палац генеральші Ценіної photo_camera 16:16 В Уланові попрощалися із захисником Сергієм Ніцецьким photo_camera 15:05 Молодший на 28 років: як Оксана Лоянич з чоловіком стали найобговорюванішою парою країни play_circle_filled photo_camera Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 14:19 Після понад чотирьох років полону до Гайсина повернувся захисник «Азовсталі» photo_camera 14:08 На війні загинув 44-річний захисник із Гайсина Олександр Тітаренко 13:13 Диких качок, гусей і голубів рахуватимуть у мисливських угіддях photo_camera 12:09 Понад 20 років рятує пацієнтів після інсульту: історія вінницької лікарки Тетяни Височанської 12:05 «Доспівалась»: Олю Полякову викликали до Верховної Ради для надання пояснень 11:03 Голубі озера знову потонули у смітті після відпочинку людей photo_camera 10:24 У соцмережах «оживили» військового 120-ї бригади за допомогою ШІ 10:19 Помер художник і краєзнавець Олексій Степовий 10:16 У Ладижині жінка випала з вікна й наштрикнулася на арматуру: врятувати її не вдалося 10:10 Де побігати у Вінниці: кілька місць, де вам ніхто не заважатиме 09:59 «Люди кольору свободи»: у Вінниці покажуть стрічку про українців в окупації play_circle_filled 09:55 У Вінниці в останню путь проведуть воїна Сергія Крамничного 09:07 Із 13 липня на пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» можливі затримки 08:08 Вітаємо Михайла та Марію. Свято, іменини, заборони та прикмети 12 липня 21:01 Літня екологічна школа повертається: що підготували для вінницьких підлітків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up