Важливе за вчора. Найцікавіші новини 13 листопада, які ви могли пропустити

- Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 8 листопада.
- Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.
На Вінниччині на коронавірус захворіли 154 дитини. Цифри по районах
«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 12 листопада. Наразі в області зафіксували 13 тисяч 368 випадків Додалося 214 нових випадки та дві людини померли.
Карантин «вихідного дня» — це ще не все. Повний текст рішення уряду
На засіданні Кабміну, 11 листопада, ухвалили зміни до карантину. Урядовці заявили, що кожні вихідні, до кінця листопада діятиме «карантин вихідного дня» Проте у повному тексті рішення ще є декілька змін, про які не говорили публічно. Що саме заборонять, а що дозволять на час дії оновленого карантину?
П’ятничанський парк занедбаний: дерева гинуть, а місту та області він не потрібен?
Окраса Вінниці парк Грохольського на П’ятничанах «висить» в повітрі. Місто і область не можуть його поділити. А тим часом всихають віковічні дерева парку, він гине.
Від електронних табло до сидінь у трамваях: зібрали «промахи» вінницької інфраструктури. Частина 2
Наше улюблене місто неодноразово визнавали найкомфортнішим в країні. Попри це ми щодня, часто навіть не усвідомлюючи цього, стикаємось з купою незручностей, що їх не мало би бути. У цьому матеріалі ми зібрали дев’ять таких незручностей, що вони першими потрапили нам на очі. Сподіваємося, що прочитавши текст нижче, відповідні люди та служби почнуть вирішувати бодай частину описаних «промахів».
Рекорд по COVID: на 13 листопада в Україні +11 787 випадків. Скільки на Вінниччині?
Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 13 листопада. В Україні за добу зафіксували 11 тисяч 787 випадків COVID-19, з них 214 на Вінниччині. За добу померли двоє вінничан.
Читайте також:
Смертельна ДТП на Станіславського: водій на BMW збив людину та втік
В лісі знайшли BMW, на якій насмерть збили вінничанина. Шукають, хто був за кермом
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.