YouControl збирає мітинг (Прес-служба YouControl)

YouControl збирає мітинг (Прес-служба YouControl)

У вівторок у засновника YouControl Сергія Мільмана відбудеться допит. Співробітники компанії збиратимуться на мирний мітинг у вівторок, 28 березня, о 13.00 за адресою вул. Володимирська, 33, м. Київ.

Зранку, 23 березня, почались обшуки СБУ у керівників та співробітників нашої компанії вдома та в офісі, а також у наших технічних партнерів, таких як Ковтонюк Олексій (ТОВ «Вішну») та Соколов Ігор (ТОВ «Шерон Інтернейшнл), та їх родичів.

Підстава – рішення судді Шевченківського районного суд у 359 ст. Кримінального кодексу Стаття 359 ч.2 «Не законні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації» від 3 березня 2017 р. Рішення судді відбулось на основі клопотання, яке мотивовано тим, що «в період з 2015 року по теперішній час представники спеціальних та розвідувальних органів РФ, діючи за попередньою змовою з представниками створених в Україні об’єктів господарювання вчиняють незаконний збут та використання електронно - обчислювальних машин, мобільних телефонів та програмного забезпечення російського виробництва, що відносять до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації».

Під час обшуку адвоката не допустили до слідчих дій (незважаючи на відповідне посвідчення та договір про правову допомогу), офіс заблокували. Згодом дозволили присутність лише в квартирі гендиректора Сергія Мільмана. Обшуки пройшов в 11 місцях: офісі, в квартирах керівників, співробітників, у партнерів-підрядчиків та їх сімей. Було задіяно близько стаспівробітників СБУ. Вилучили як офісні, так і власні ноутбуки, планшети, телефони (понад 100 одиниць оргтехніки), всю готівку співробітників та їх батьків і родичів. Згодом прес -центр СБУ без згадування назви компанії опублікував звіт про те, що вони «...виявили телекомунікаційне обладнання, на якому берігалася незаконно отримана інформація». Симптоматично, у новині про співпрацю з РФ вже не йдеться, а пишуть про «копіювання зловмисниками інформації, зокрема з систем та мереж Міністерства юстиції, фіскальної служби та Державної судової адміністрації України»

При тому, що Законом «Про доступ до публічної інформації» прописана можливість такої діяльності: «Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту» (стаття 10-1, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-17)

 

«Це парадоксальна річ, адже законом передбачена відкрита можливість доступу до реєстрів будь-яких осіб, вільне копіювання, використання, поширення даних та іншої інформації, котра є відкритою і публічною. Це пряма норма закону, і не давати це – правовий нігілізм... Як мені здається, відбувається абсолютне правове свавілля, і ми скочуємось у часи так званої злочинної влади», – коментує ситуацію заступник директора YouControl з правових питань, адвокат Данііл Глоба.

Офіційний коментар юриста Данііла Глоби день обшуку: https://www.facebook.com/youcontrol.com.ua/videos/1265881030131841/

24 березня компанія провела прес-конференцію, на якій були присутні керівники YouControl (гендиректор Сергій Мільман та комерц.директор Олена Лапа), юрист (Данііл Глоба), а також представники компаній – технічних партнерів (Ковтонюк Олексій та Ігор Соколов). Компанія YouControl спростовує інформацію про можливість будь-яких зв’язків із РФ та інші абсурдні звинувачення. Керівництво вбачає в ситуації ознаки «замовлення» та обурене тиском з боку державних силових органів. Адже YouControl завжди виступав і буде виступати на стороні побудови прозорого бізнесу та очищення його від корупції, що є беззаперечною складовою інтересів нашої держави.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:02 21-річний вінничанин шукав «клієнтів» для втечі за кордон у соцмережах photo_camera 12:24 У Вінниці продовжують латати ями. Які вулиці вже відремонтували? photo_camera 11:46 Відомий педагог, професор і академік: пішов із життя Роман Гуревич 11:01 Вінниця прощається з 22-річним Єгором Басюком із позивним «Парадокс» Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 10:06 Де у Вінниці 27 травня не буде води та світла: список адрес 09:25 Шукаєте, де вигідно придбати будівельні матеріали? Добірка будівельних баз та магазинів (партнерський проєкт) 09:07 Хотів після війни посадити сад: у Вінниці сьогодні прощаються з воїном Олексієм Варчаком 08:06 Вітаємо Анастасію та Івана: прикмети, заборони та головні події 27 травня 21:01 «Нова допомога» для пенсіонерів виявилася шахрайством 20:04 Вінниця втратила 22-річного військового Єгора Басюка play_circle_filled photo_camera 20:01 У річку Дьогтянчик зливали стоки. Незаконну трубу демонтували 19:40 Майорять сотні стягів: який вигляд має Алея Героїв на Сабарівському цвинтарі photo_camera 19:10 ТОП-школи Вінниці: де ваша дитина отримає безпеку, розвиток та якісну освіту 19:08 Екологи перевірили якість пального на Вінниччині: що знайшли на АЗС 18:50 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 18:31 Вища освіта дорожчає: як змінювалися ціни у вишах Вінниці та чого чекати вступникам у 2026 році 18:13 Біля «Епіцентру» у Вінниці завершили ремонт дороги 17:14 Одразу дві пожежі у Вінниці: людей виводили з задимлених будинків play_circle_filled photo_camera 16:04 Після вибуху у вінницькій школі батьків закликали перевіряти рюкзаки дітей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up