Вінничанин в інтерв'ю для «Forbes Україна» розкрив таємниці угоди з Китаєм (ПРЕС-СЛУЖБА УКРПОШТИ)

Вінничанин в інтерв'ю для «Forbes Україна» розкрив таємниці угоди з Китаєм (ПРЕС-СЛУЖБА УКРПОШТИ)
Вінничанин Ігор Ткачук був призначений на посаду в. о. генерального директора державного підприємства "Укрпошта" у грудні минулого року.

Про досягнення на одному з найбільших стратегічних підприємств країни він розповів журналісту "Forbes Україна".

"За час роботи Ткачука на чолі «Укрпошти» відбулося кілька важливих для держкорпорації подій. По-перше, було підписано договір про співпрацю з поштою Китаю. По-друге, установа принесла до бюджету понад 600 млн гривень податків за перше півріччя 2015 року, що в самій пошті називають важливим досягненням. Доходи підприємства зросли на 12,4% по відношенню до першого півріччя 2014 року. Третя важлива подія − відкритий діалог щодо створення на базі «Укрпошти» банку. Вже зараз підприємство надає традиційні для себе сервіси грошових переказів, але, керуючись досвідом Європи і США, планує отримати банківську ліцензію на формування поштового банку,   - пише впливове видання.

Навесні цього року "Укрпошта" уклала договір з Поштою Китаю про обмін дрібними пакетами з відміткою Expres із Китайської Народної Республіки в Україні. Відтепер е-пакети − посилки з товарами електронної комерції до 2 кг, доставляються споживачам у найкоротші терміни − за 7-10 днів з моменту замовлення в інтернет-магазині. Це стосується товарів, придбаних на китайських торгових майданчиках AliExpress, Amazon, DHgate, LightInTheBox та на китайському підрозділі eBay. Раніше такі посилки йшли до трьох тижнів. Для прискорення е-пакети доставляються не загальним, а окремим потоком. Вже з березня по сьогоднішній день через «Укрпошту» здійснено 16 000 відправлень з Китаю".

 

Коментарі (1)
  • Анонім
    "Доходи підприємства зросли на 12,4%"  - а зарплата почтаря - 600грн., працюють по три дні на тиждень з ранку до ночі, вся автотехніка вбита. ПИТАННЯ - КОМУ ПОТРІБНА ЦЯ ПОКАЗУХА?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Потепління та короткочасні дощі. Якою буде погода у Вінниці найближчими днями 20:23 Мати купила три квартири за гроші сина, поки той був у полоні: на чиєму боці закон — коментар адвоката photo_camera 20:04 «Служу Україні, сказав би мій тато»: вручили орден доньці полеглого капітана Покрищука 19:19 Замість старих підприємств та ринків: як у Вінниці зʼявилися найпопулярніші ТРЦ Від читача 07:50 Форум «Взаємодія ГО «Захист Держави» з профспілковою спільнотою» — про конкретні дії та спільне бачення майбутнього 19:07 У Вінницькому та Хмільницькому районах 2 червня лунатимуть вибухи через роботи на родовищі 18:32 «Хай просто поверне машину»: що відомо про аварію з працівником ТЦК, який втік з місця 18:04 «Ховав наркотики у футлярі для окулярів»: службова собака Белла викрила схованку на кордоні 17:44 «Юрасик йшов першим, коли група нарвалася на вагнерівців»: збудували храм у пам'ять про сина play_circle_filled 17:22 15 років ув’язнення загрожує чоловіку з Могилів-Подільщини за розповсюдження заборонених відео з дітьми 16:54 П’яний водій Audi біля Сокиринець влетів у дерево. Загинула 24-річна вінничанка 15:39 З російського полону до рідного дому повернулися двоє захисників із Тиврівської громади photo_camera 15:10 Nemiroff Wild Cranberry: нова сторінка смакових напоїв (Новини компаній) 14:47 Три випадки незаконного скидання нечистот у струмок «Безіменний» виявили у Вінниці 13:21 Колишнього працівника оборонного підприємства засудили до 15-ти років за співпрацю з рф 11:53 Смертельна ДТП під Вінницею: в результаті зіткнення легковика з вантажівкою загинули мати і донька 11:17 Бронювання, трудові книжки, кредити. Що зміниться для вінничан у червні? 10:51 У Бершаді під час руху спалахнув легковик. Вогонь загасили рятувальники 10:13 За добу на Вінниччині потонули двоє чоловіків — тіла дістали з Росі та Південного Бугу 09:37 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 1 червня не буде води та світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up