Через карантин зупинили роботу близько 700 тисяч підприємств (Пресслужба ТПП)

Через карантин зупинили роботу близько 700 тисяч підприємств (Пресслужба ТПП)

Через карантин зупинили роботу близько 700 тисяч підприємців і малих підприємств, які дають роботу 4 млн осіб – Торгово-промислова палата України

Через карантин зупинили роботу близько 600-700 тисяч підприємців, малих підприємств сфери послуг, установ сфери освіти, які дають роботу 3,5-4 млн осіб. Таку оцінку озвучив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков в ток-шоу «Народ проти» на телеканалі «ЗІК», повідомляє прес-служба організації.

«Сьогодні важливо зберегти людські життя. Але в нинішніх умовах важливо зберегти і малий бізнес. Важливо не допустити банкрутства і закриття малого бізнесу. На щастя, в 95% випадків підприємці можуть домовитися з власниками орендованих приміщень про умови роботи, тому що орендодавці та орендарі взаємозалежні. Цьому сприяє, в тому числі, визнання карантину форс-мажором на законодавчому рівні. У тих випадках, коли
сторони не можуть домовитися, торгово-промислові палати видають сертифікати про факт форс-мажору, з якими підприємці можуть захищати свої інтереси в суді», – сказав Геннадій Чижиков.

Торгово-промислова палата України ініціювала ряд пропозицій щодо підтримки бізнесу. Три з них були враховані в законопроектах №3219 і №3220: на період карантину звільнення від сплати ЄСВ, скасування штрафів і пені за несплату та неповну сплату цього податку, мораторій на проведення планових перевірок.


«Зараз дуже актуальне питання відстрочки у погашенні банківських кредитів, виданих підприємцям, незастосування штрафів і пені за затримку виплат. Для пошуку рішення потрібен діалог банків і Національного банку. Торгово-промислова палата буде вносити цю пропозицію в законопроект по комплексу більш широких заходів підтримки бізнесу, робота над яким зараз триває», – додав Геннадій Чижиков.

За даними Національного банку України, станом на кінець січня 2020 року обсяг кредитування підприємств МСБ становить 6,2 млрд. гривень. 44% кредитних коштів надано строком до 1 року, 52% – строком від 1 до 5 років.

Коментарі (1)
  • Николай Соболев
    Якщо ви шукаєте чесного і вигідного кредитора, то з цим вам можуть допомогти різні сервіси. Це стаття про один з таких https://www.facenews.ua/press/2020/486801/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:53 На Соборній почали оновлювати дорожну розмітку. Водіїв закликають бути уважними play_circle_filled 12:02 Реальна вартість проїзду — вдвічі більша. Дізналися про проблеми транспорту у Вінниці 11:35 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:24 Судитимуть підприємця, який привласнив понад 400 тисяч гривень, виділених на обладнання для лікарні Від читача 08:04 Вінницький осередок ГО «Захист Держави» надає безоплатну первинну правову допомогу! 10:22 Чотири підрозділи надзвичайників гасили масштабну пожежу складу на вулиці Гетьмана Мазепи photo_camera 10:03 У Вінниці 50-річний чоловік впав зі скелі. Рятувальники терміново транспортували його до лікарні photo_camera 09:48 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Список адрес на 6 квітня 09:10 Готові великодні кошики, паски та ковбаски. Де замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 09:03 Упав у двометрову яму і сам викликав допомогу: у Брацлавській громаді врятували школяра 08:12 В цей день іменини в Павла та Петра. Історія, заборони та прикмети 6 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 30 березня по 6 квітня, які ви могли пропустити 20:02 Скільки служить бойлер і коли його потрібно міняти 19:35 Який стосунок до центрального парку мала родина Грохольських? Відповідь дали краєзнавці photo_camera 19:20 Психологи, техніка та творчість: як за 15 років змінилися підліткові клуби Вінниці 18:57 У півфінальній серії вінницька команда «Добродій» обмінялася перемогами з «Буковинкою» 18:02 У трамвайне депо потрібні слюсарі та електрики для виготовлення нових секцій до Tram 2000 photo_camera 17:27 Більше не смердить: у селах Луги та Бондарівка нарешті прибрали «терикони» зі сміття photo_camera 17:01 Весна на тарілці: п’ять легких рецептів страв від гастроблогерки Олени Павлової 16:19 Не купуй — прихисти: у Вінниці десятки собак шукають дім photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up