«За Україну ведеться боротьба», - депутат польського Сейму Мирон Сич

«За Україну ведеться боротьба», - депутат польського Сейму Мирон Сич
Мирон Сич був у Миколаєві 14 лютого в рамках реалізації проекту «Польський досвід адміністративно-територіальної реформи». На цю тему він спілкувався з освітянами та журналістами Миколаєва

Мирон Сич зазначив, що після того, як Україна вступить до Євросоюзу, поведінка Росії зміниться.

- Європа, щоб бути сильною, мусить розширити кордони, - сказав він. – Якщо Україна вступить до Євросоюзу, Росія буде змушена єднатися з Європою. За Україну ведеться боротьба.

Польський та український менталітети – схожі, тому те, що Польща вже пройшла, чекає на Україну. Польський депутат навів приклад того, як поляки переживали перші дні у Євросоюзі:

- Поляки поїхали у західні країни заробити грошей. Заробили, а що з тими грошима робити – не знають. Купили собі антени та дивляться телевізор. Ці люди старіють, постає проблема, хто буде ними займатися?

Великою помилкою Польщі при вступі до ЄС, на думку пана Мирона, було те, що одразу продали землю. Із цим поквапилися, тому що люди, які все життя пропрацювали на ній, залишились без землі.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:57 «Якби не «шахеди», ми б і далі сиділи зі старими вікнами»: чому так кажуть мешканці будинку на Магістратській photo_camera 17:39 П'яний водій тікав від патрульних і врізався в авто на світлофорі photo_camera 17:07 На Вінниччині затримали двох військових, які продавали «білий квиток» photo_camera 16:14 Підіймає штангу і рятує життя: кандидат у майстри Юлія Липач евакуює поранених photo_camera Від читача 22:18 ОПОРА закликає українців уже зараз перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців 16:02 36-річна жінка в лікарні, будинок — без частини даху. Сталося дві пожежі за добу photo_camera 15:44 На війні загинув 29-річний випускник вінницького педуніверситету Ярослав Коломієць 15:37 Комендантська година, 2,05 проміле й відсутність документів. У Вінниці зупинили водія Ford photo_camera 15:07 У Писарівці та Тиврові сталися ДТП, за кермом скутерів були 11-річні діти photo_camera 14:30 «У мене не було жодного двохсотого»: історія єгеря з Хмільника, який на фронті з сином і братом play_circle_filled photo_camera 14:07 Прикинувся 17-річним і два роки шантажував 7-річну дитину — суд оголосив вирок 13:13 261 бій за добу — де російська армія намагалася прорвати оборону photo_camera 12:21 Кожен четвертий пенсіонер живе на 112 гривень на день — а що на Вінниччині? 11:05 Через сказ у кота навколо Урожайного встановили п'ятикілометрову загрозливу зону 11:00 На заправці у Вінниці влаштували танці під російську музику. ВІДЕО play_circle_filled 10:30 У чоловіка знайшли понад п'ять кілограмів канабісу та плантацію конопель photo_camera 10:20 BMW і Skoda не поділили дорогу на Пирогова play_circle_filled 09:34 Де у Вінниці 23 липня не буде води, світла та гарячої води: перелік адрес 09:11 Згорілі опори та аварійні вимкнення: чим загрожує багаття під лініями електропередачі 08:33 Сьогодні вітайте Віталія та Ганну. Історія, заборони та прикмети 23 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up