"Вінницького начальника «золотого батона» Продана теж скоро будуть садити" - Саакашвілі

"Вінницького начальника «золотого батона» Продана теж скоро будуть садити" - Саакашвілі

Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі нагадав, що передбачав арешт голови Державної фіскальної служби Романа Насирова. Також він заявив, що нового виконувача обов'язки голови відомства Мирослава Продана теж притягнуть до кримінальної відповідальності.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в Facebook.

— Ех, пане прем'єр, послухалися б ви мене тоді, не тільки посадили б цього, а й підтримали б нас в зміні системи, були б зараз улюбленцем народу України. Так ось моя порада: Вінницького нового начальника «золотого батона» Продана теж скоро будуть садити, прибирайте його і знаходьте талановитих українців за конкурсом, — йдеться у його повідомленні.

Нагадаємо, Кабмін у березні 2017 року призначив в.о. глави ДФС вінничанина Мирослава Продана. До цього наш земляк обіймав посаду заступника Голови Державної фіскальної служби України.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Прокоповна Проня
    А ссакашвили еще на свободе?
    Anonymous reply Прокоповна Проня
    "знаходьте талановитих українців за конкурсом" - "психанув"  Михо по перше з конурсом , вдруге з талановитими. Кому потрібна така утопія?

    У талановитих батьків - талановиті діти.  Талановиті діти мають працювати на керівних посадах.  Для прикладу  дочка Бойко Андрея Михайловича  - члена вищої ради правосуддя - є замміністра енергетики Наталья Бойко. Хочу нагадати пану Михайлу Саакашвілі що у більшості наших "слуг народу" є діти, похресники, та "любі друзі".

    Пан Миросла Продан, дуже комфортно себе почував у Вінниці у команді  Петра та Володимира, так що ще роки 3 він буде себе почувати  чудово і  буде корисним  "Вінницькій команді реформаторів".  Далі вибори,  і  буде певний час перейти до чергової  "команди патріотів", або домовитись з черговою владою про безпечне життя.  Обіцяти, та домовлятись Українська Влада завжди вміла, вміння поділитись або стати корисниму новій команді було завжди  у крові у "ВІННИЦЬКОЇ КОМАНДИ".  На мою думку М. Саакашвілі з "талантом " та "конкурсом " займається популізмом.  Контроль за фінансовими потоками - єдина мета у роботі Мирослава Продана.  А це вже чітко відпрацьовано у нас у Вінниці, "чужинці" навіть дуже талановиті не потрібні Україні.
  • Иванов Иван
    bhkk
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Зимовий облік мисливської фауни: на Вінниччині стало більше козуль 20:21 На Коріатовичів автокран переїхав чоловіка. Він помер до приїзду медиків. ВІДЕО play_circle_filled 20:02 Агент фсб намагався проникнути до СБУ у Вінниці — отримав 15 років ув’язнення 19:09 Викинув будівельне сміття не туди і засвітився на камерах. У Вінниці оштрафували порушника Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 18:33 Мільйонні неточності: які порушення виявило НАЗК у деклараціях проректорок вінницьких вишів 18:15 Від Бальзака до Коцюбинського: до Дня закоханих згадуємо романи митців, що зародились на Вінниччині photo_camera 18:03 Втік до Могилів-Подільського і оформив ВПО: на Вінниччині викрили зрадника з Херсона 17:13 «Мамо, який госпіталь? Війна почалася»: два дні не могли забрати з поля бою тіло розвідника Івана Криштофа 17:10 Від ретро-Corvette до Tesla Model Y — що та скільки ввезли в Україну за 2025 рік 16:14 Фармкомпанія на Вінниччині ухилилась від сплати податків на чотири мільйони 15:05 У МОН обговорили скандал навколо виборів ректора педуніверситету та ініціювали перевірки play_circle_filled 14:14 Вінницький вбивця Анатолій Малєц вчинив самогубство у тюрмі. Що відомо photo_camera 13:30 Світ може підтримати українських дітей: проєкт фонду вийшов на GlobalGiving (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 13:18 П’яний водій ВАЗ спричинив ДТП на Гетьмана Мазепи. Патрульні склали три протоколи 12:20 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 12:06 Калинівська та Хмільницька лікарні отримали сучасне обладнання для реанімації та діагностики інсультів photo_camera 11:02 Не служив, а майже мільйон зарплати отримав. На Вінниччині судитимуть екскомандира військової частини 09:57 У будинку в Бершаді знайшли три тіла — серед загиблих двоє військових 09:34 Важливо для вінничан: на яких вулицях сьогодні, 12 лютого, не буде води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up