«Терпіть до 15 серпня»: синоптик шокував прогнозом погоди

«Терпіть до 15 серпня»: синоптик шокував прогнозом погоди

Ситуація з аномальною спекою в Україні хвилює багатьох. Не кожна людина може легко переносити таку погоду. Синоптики не дають втішних прогнозів.

Раніше в Гідрометцентрі заявили, що в найближчі дні похолодання точно не буде, і в останній тиждень червня в усіх регіонах в денні години буде близько +30 градусів. Пощастить лише жителям західних регіонів, де після вихідних температура опуститься до 25-28 градусів.

А ось народний синоптик Леонід Горбань попереджає українців про аномальну спеку практично до кінця літа. У коментарі сайту «Апостроф» він розповів, що спека не відступить до середини серпня.

Згідно з його прогнозом, весь цей час будуть спостерігатися тільки невеликі температурні коливання - в країні буде спекотно, в деякі дні температура буде знижуватися за все на пару градусів.

— Ця спека, яку ми відчуваємо зараз, закінчиться тільки 15 серпня, — заявив Горбань.

Потрібно відзначити, що аномальна спека також встановилася і в інших європейських країнах. Метеорологи повідомили, що в найближчі дні можуть бути побиті температурні рекорди в Німеччині і Франції.

—  У неділю, 23 червня 2019 року, в Україні ще триватиме спека. Короткочасні дощі з грозами пройдуть на Заході, на Вінниччині, місцями на Півночі. На решті території буде сухо, — прогнозує синоптик Наталка Діденко.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Алекс
    А как с его прогнозом что август будет холодным Ради Бога не вспоминайте этого сказочного д@@@@ба
  • Василий Петрович Петров
    интересно что этот сказачник будет расказывать когда на следущей неделе похолодает?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Її не роздивитися неозброєним оком: як виглядає найменша ялинка у світі 19:52 У Вінниці взяли під варту підприємця за підозрою в зґвалтуванні школярки 18:42 Президент вручив бойовий прапор комбату 59-ї бригади з Вінниччини Сергію Філімонову play_circle_filled 17:32 Рештки палацу серед лісу: історія маєтку родини Собанських у Сумівці Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 17:03 З нового року пенсії та зарплати зростуть: які суми заклали в бюджет 16:10 Вступ за відстрочкою: понад 230 тисяч чоловіків віком 25+ навчаються в українських вузах 15:37 Моторошна аварія біля Гайсина: ВАЗ наскрізь прошило відбійником photo_camera 15:31 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає photo_camera 14:54 У Селищі водій Ford збив 41-річну жінку. Ще одна аварія з пішоходом сталася в Махнівці 13:57 З 10-метрової криниці на Вінниччині дістали тіло чоловіка 13:32 Борги за комуналку ростуть: 194 тисячі нових справ за рік. Яка ситуація на Вінниччині? 12:57 Росія вдарила по енергосистемі восьми областей України. Через атаки можливі тривалі відключення світла 12:04 Трагедія на Гайсинщині: через куріння у будинку загинули двоє літніх чоловіків 11:31 Чи збігаються у вас фактичні відключення світла з оновленими графіками? Ми запитали вінничан 11:07 Подільський зоопарк запрошує на свято Миколая: будуть розважати дітей і встановлювати рекорд України 10:22 Вибухи прогриміли в області: ворог випустив понад 600 «шахедів» та ракет photo_camera 09:12 Підприємець зґвалтував 12-річну дівчинку у Вінниці. Його затримали 08:13 Вітаємо Захисників і даруємо радість дітям: історія, прикмети та заборони 6 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up