Рятувальники попереджають про град, грози та сильні заморозки

Рятувальники попереджають про град, грози та сильні заморозки
  • ДСНС України попереджає про погіршення погодних умов. Збираючись в дорогу чи мандрівку — ознайомтеся з прогнозом погоди.

Рятувальники попереджають про грози та град у Київській області.

— За інформацією Укргідрометцентру, у найближчу годину з утриманням до кінця дня грози, подекуди град (І рівень небезпечності, жовтий), — йдеться у повідомленні.

Вінничанам, які транспортом вирушають у Київську область, варто бути обережними. Краще зупинитися та перечекати негоду, або ж відкласти поїздку.

Якщо град застав вас удома або на дачі, то на всяк випадок слід захистити горизонтальні частини кузова будь-якими відповідними підручними предметами — наприклад, гумовими килимками, чохлами від сидінь, шматками матерії, одягом, надувним матрацом.
Майте на увазі, якщо подібних речей не вистачає, щоб укрити всю машину, то перш за все треба берегти лобове скло, інакше, якщо воно розіб'ється, рухатися далі буде скрутно із-за обмеженої оглядовості.
Що стосується кузова, то краще вкривати одну деталь конструкції, але цілком, ніж кілька, але частково. Адже навіть при одиничному пошкодженні, наприклад, капота, його доведеться міняти повністю.

Тим часом Головне управління ДСНС України у Вінницькій області повідомило, що наша область теж у жовтій погодній зоні.

— 21 квітня в найближчі дві години та до кінця дня в м.Вінниці та Вінницькій області очікуються грози (1 рівень небезпечності, жовтий), — кажуть вони на своїй фейсбук сторінці.

До того ж попереджають у ДСНС і про сильні заморозки.

— Вночі 24 квітня у західних та північних областях, вночі 25-27 квітня в Україні, крім півдня, очікуються сильні заморозки у повітрі 0-3° (II рівень небезпечності, помаранчевий); у південних, 24 квітня і у центральних областях — заморозки на поверхні ґрунту 0-5° (I рівень небезпечності, жовтий), — йдеться у повідомленні ДСНС. — На Київщині вночі 24-27 квітня очікуються сильні заморозки у повітрі 0-3° (II рівень небезпечності, помаранчевий).

Окремо рятувальники відзначають Вінницю.

— У зв’язку з вторгненням холодного арктичного повітря 24-27 квітня в м.Вінниці та у Вінницькій області очікуються заморозки 0-3° (II рівень небезпечності, помаранчевий), — йдеться у повідомленні.

 

Читайте також:

Затори, перегони з поліцією та обвалений міст: важливе за 20 квітня на 20minut.ua

До України йде чергова порція похолоданням. Можливий мокрий сніг

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (20)
  • Зоя Коростелева
    Я не зрозвміла , буде дощ? , Град? Чи заморозки?
  • Александра Сторожова
    Пусть тем кому так было жарко ,когда топили,сосульки под носом замёрзнут,и держались долго
  • Александр Мусиенко
    Дожились!Погоду предсказывают не синоптики,а рятувальники.
  • Наталья Коршуненко
    Очень плохо
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:43 «Народився в сорочці» — у Літині врятували чоловіка, який упав у 8-метрову криницю 17:21 Компенсація за воду: 9 тисяч вінничан подали документи на ці виплати 16:57 У Вінниці відкрили запис на безкоштовний прийом кардіолога та УЗД. Хто може скористатися 16:23 У Немирівській громаді після ДТП рятувальникам довелося змивати мед з дороги Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 15:15 Які вінницькі школи та садочки ремонтували. Та скільки на це витратили грошей 15:03 Автобус №16 хочуть продовжити до Агрономічного та зоопарку. У Вінниці зареєстрували петицію 14:08 Лише 670 грамів. У Вінницькому перинатальному центрі народилося передчасне немовля 13:04 «Панічні звернення військових» створені ШІ: у 120-й бригаді попередили про нову хвилю діпфейків 12:10 У Крижопільській громаді спільно з обласною радою реалізовано два проєкти з підтримки військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:09 Понад сім тисяч людей скинулися на автобуси для Вінниці. Першу партію вже придбали на аукціоні в Кельце photo_camera 11:08 На Вінниччині виявили росіянку, яка незаконно перебувала в Україні 10:14 У центрі Вінниці планують оновити шість зупинок громадського транспорту. Які саме 09:42 До ранку без води частина Вишеньки та Пирогова. Де ще 29 липня ремонтують мережі 09:12 Заборона торгівлі вночі та перевірки. На Вінниччині посилили правила комендантської години 08:09 День пам'яті полеглих воїнів ССО: що варто знати про 29 липня 21:00 З Південного Бугу дістали 41-річну жінку, яка навмисно стрибнула з мосту 20:15 «Просимо вибачення у вінничан». Поліція знайшла тіктокерів, які блокували рух трамваїв play_circle_filled 20:03 У Вінниці відкрили запис на безкоштовне оздоровлення дітей. Хто може отримати путівку 19:16 Скільки коштують дрова для вінничан та де їх можна купити вже зараз
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up