На півдні України вирує циклон. До вечора зливи дійдуть центру країни

На півдні України вирує циклон. До вечора зливи дійдуть центру країни
  • Станом на ранок 1 червня чотири області України опинилися у жовтій погодній зоні.
  • Там вирує циклон з грозами, сильними зливами та шквальним вітром.
  • Така погода протягом дня розійдеться по більшій території країни.

За даними Укргідрометцентру, 1 червня у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях значні дощі, грози та пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

— Циклон — над півднем України! І як прогнозувалось, дощова та вітряна погода вже спостерігається у південних, деяких центральних та східних областях. Найбільше опадів цієї ночі випало у Запорізькій області - метеостанція Ботієво відмітила 60 мм, — кажуть в Укргідрометцентрі. — Сьогодні до кінця доби такий характер погоди утримається на півдні, сході та у центрі України.

 

У Вінниці на 1 червня прогнозують незначний дощ, а ось уже вночі на 2 червня — зливу. Опади протримаються ще і 3 червня.

 

Читайте також:

Де у червні 2021 запланували відключити світло? Графік на місяць

ФОТО ДНЯ. У Подільському зоопарку «зацвіла» велетенська парасоля

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (6)
  • Марина Мельник
    Капець, так хочеться тепла.
  • Ира Воловоденко
    Тепло то таке а повимакати може вся городина
  • Андрей Коваленко
    брехня-ні яких дождів в нас немае сьогодні
  • Марьяна Шкорба
    Це піздец друзі, я включила котла!
    Танюша Римар(Стрільчук) reply Марьяна Шкорба
    Марьяна Шкорба а ми мерзнемо ,бо розібрали котел на ремонт🤦Ніхто ж не думав ,що літом треба палити 🤔😂😂.Може газовий включити!? Зимою палити дровами ,а влітку газом🤣🤣🤣
    Светлана Животкова reply Марьяна Шкорба
    Марьяна Шкорба аналогично
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:15 У Вінниці чоловік вкрав пакет із телефоном на ринку, інший — забутий смартфон у магазині 19:39 З Вінниці, Тульчина і Жмеринки: люди, яких знає Україна та світ 19:37 Погода на Вінниччині різко зміниться: чого чекати найближчими днями 18:56 Дах будинку загорівся через несправну мікрохвильовку в Козятині photo_camera Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 18:03 П'яний мотоцикліст збив жінку в Миколаївці: обох госпіталізували 17:17 Що потрібно змінити у Центральному парку? Вінничани розповіли 16:31 Новий Renault Duster передали підрозділу Повітряних сил України 15:46 Захисники можуть виграти пікап, знявши коротке відео про службу чи побратимство 15:08 Пандуси, поручні та безбар'єрні маршрути: десять ОСББ Вінниці отримали фінансування photo_camera 14:22 Скільки коштує автодім у 2026 році: від старої дачі до преміум-кемпера photo_camera 14:03 Юні велосипедисти змагатимуться у Центральному парку Вінниці: як взяти участь 13:03 Понад сім тисяч дронів і 261 штурм: якою була доба на фронті photo_camera 12:21 Якою має бути вартість проїзду в транспорті Вінниці? Ми запитали 11:53 60-річний чоловік загинув під час пожежі в квартирі у Барі 11:26 Смертельна ДТП біля Чукова: зіткнулися Peugeot і трицикл 11:11 Куди повести гостя, який вперше у Вінниці: поради від вінничан у Threads 10:16 Жінка зняла 7000 гривень із картки пенсіонера, якому допомагала з покупками 09:54 Громада прощається із полеглим захисником Олексієм Олішевським 08:57 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up