Морозна і затяжна: синоптик розповів, якою буде зима-2020 в Україні

Морозна і затяжна: синоптик розповів, якою буде зима-2020 в Україні

В Україні зима в 2020 році почнеться рано і спершу не буде такою суворою, як передбачалося раніше.

Як передає «Новий час», про це повідомив відомий народний синоптик Леонід Горбань. Він стверджує, що все почнеться з плюсовою температурою, але закінчення зими в Україні ознаменується сильними морозами.

— Зима сніжна і морозна. Холод протримається до середини березня. Тільки в кінці квітня потеплішає. Літо тепле, а в серпні - спекотне. Осінь - холодна і сира. У жовтні та листопаді - не виключені морози, — розповів Леонід Горбань.

Слід нагадати, раніше метеорологи з Великобританії попередили, що зима в 2020 році на європейському континенті стане найхолоднішою за останні 30 років. В тому числі, британські метеорологи вже встигли попередити про циклон «Монстр зі сходу».

Як уже повідомляли, синоптики розповіли про погоду в вересні. Раніше синоптики розповіли, що українці ще зможуть насолодитися сонячної і теплою погодою в жовтні. Згідно з останніми прогнозами, на початку жовтня, а також після двадцятих чисел на більшій території України буде тепла і ясна погода без опадів.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
  • IDDQD
  • Алекс
    Ольга Бобрусь перестаньте собирать бред со всех сайтов займитесь  своими прямыми обязанностями журналиста или найдите себе другую работу потому что чувствуется что журналистика это не Ваше
    Жора reply Алекс
    Ха ха ха ха ха ха и еще раз ха)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:09 Легендарна «дача Майка» шукає нового мешканця — у графському маєтку продають квартиру photo_camera 12:21 33 мільйони за автобус: скільки коштуватиме Вінниці лізинг двадцяти MAN Lion's City 12:19 Чотири роки після удару. У Вінниці вшанували пам'ять загиблих внаслідок ракетної атаки 14 липня photo_camera 11:51 Схема на понад п'ять мільйонів: ДБР оголосило нові підозри у справі про закупівлю електрики для військових Від читача 10:36 Літній чемпіонат України зі стрільби кульової — у самому розпалі! 11:45 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:10 На Шимка синхронізують два перехрестя світлофорами для безпечнішого руху photo_camera 10:40 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 40 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:33 На Голубому озері потонув 19-річний хлопець: тіло знайшли на глибині майже 30 метрів 10:20 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) 09:45 Їх убила росія. Імена та історії загиблих внаслідок обстрілу Вінниці 14 липня play_circle_filled photo_camera 09:37 Світло вимкнуть на низці вулиць Вінниці. Перелік адрес 09:08 На Вінниччині зросла кількість ДТП з електросамокатами. Половина водіїв-порушників — діти play_circle_filled 08:05 Чотири роки після ракетного удару: 14 липня Вінниця вшановує пам'ять загиблих 21:02 Жмеринка отримала п'ять автобусів від хорватських партнерів. Кого вони возитимуть 20:05 Рогозоплетіння, гончарство та благодійність. Як у Щітках пройшов етновікенд «Заплетемо рогозу» play_circle_filled 20:02 Цього не бачать пасажири. Один день із життя вінницького трамвая play_circle_filled photo_camera 19:07 Управління стратегічних розслідувань на Вінниччині очолив полковник поліції Микола Гончар 19:00 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 18:12 Донат замість в'язниці: чи пом'якшує допомога ЗСУ покарання в судах?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up