Вінничан попросили протягом трьох місяців утриматися від поїздок до Єгипту

Вінничан попросили протягом трьох місяців утриматися від поїздок до Єгипту

Українське Міністерство Закордонних Справ звернулося до громадян України з проханням, аби ті поки утрималися від візитів до Єгипту.

Представництво МЗС поширила відповідне повідомлення в четвер, 13 квітня 2017 року.

У заяві зовнішньополітичного відомства України рекомендують відкоригувати свої плани тим українцям, які планують відвідати Єгипет протягом трьох наступних місяців в зв’язку з тим, що в цій країні від 10 квітня було введено надзвичайний стан.

Це пов’язано з початком активних дій радикальних терористичних організації, зокрема, прибічників «ІДІЛ», на території Єгипту. Українське дипломатичне відомство наголосило, що події останніх місяців показують, що жертвами більшості терактів стають цивільні люди.

Для тих українців, хто вже знаходиться в Єгипті, у Міністерстві закордонних справ України радять взяти до уваги всі існуючі ризики та уникнути поїздок в деякі регіони країни, що становлять потенційну небезпеку. Українців, які все ж таки вирішили поїхати в Єгипет, закликають неухильно слідувати таким порадам:

  • Категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл.
  • Виявляти пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

Варто зазначити, що минулого тижня в єгипетських містах Танта та Олександрія було скоєно теракти біля християнських храмів. Жертвами вибухів стали близько 50 людей. 

Нагадаємо, що з жовтня 2016 року  з Вінниці до Єгипту відкрився новий чартер
 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:33 Майже три місяці життя в укритті: скільки часу у вінничан вкрали повітряні тривоги? 16:14 Сильна автотроща в Тульчині: рятувальники витягли 62-річного водія та пасажирку із деформованого авто 16:05 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 15:03 На війні загинув випускник і викладач педуніверситету Олександр Обополов Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 14:13 Ледь не згорів у власному будинку: у Гайсинському районі під час пожежі врятували 51-річного чоловіка 13:52 На Вишеньці не розминулись Audi та Ford. ВІДЕО play_circle_filled 13:05 До річниці повномасштабної Зеленський вручив ордени та бойові відзнаки Захисникам з Вінниччини 12:22 Яким був ваш ранок 24 лютого 2022 року? Ми запитали вінничан 11:48 На Вінниччині визначили найкращих «малих академіків» 11:15 Містяни об’єдналися у спільній молитві за Героїв війни та мирне майбутнє України play_circle_filled photo_camera 10:42 На Янгеля горів гуртожиток, а в Жмеринському районі — склад із зерновими 10:11 «Поки в росії є мобілізаційний ресурс — війна триватиме». Розмова з військовими про фронт і майбутнє photo_camera 09:53 Ремонтні роботи у Вінниці: де тимчасово не буде води та світла 09:33 Вакансії в супермаркеті «Грош» та 48 актуальних пропозицій роботи у Вінниці 09:02 На Донеччині загинув боєць 120-ї бригади Валерій Баранов — 24 лютого Вінниця віддасть йому останню шану 08:49 Крижопільська громада очолила обласний спортивний рейтинг 08:09 В цей день росія почала війну. Історія, заборони та прикмети 24 лютого 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 На Дністрі затримали двох чоловіків у гідрокостюмах, які намагалися вплав дістатися Молдови
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up