Тернопільський журналіст RIA Віталій Дерех розповів у Вінниці про свою подорож на Мадагаскар

Тернопільський журналіст RIA Віталій Дерех розповів у Вінниці про свою подорож на Мадагаскар
22 липня в конференц-центрі галереї “ІнтерШик” пройшла зустріч з Віталієм Дерехом, який розповів про свої плани на найближчі три місяці - покинути Україну, та майже без грошей спробувати добратися назад на Батьківщину

Віталій обрав Мадагаскар, так як вважає, що цей острів українці дуже рідко відвідують. Принаймні про такі поїздки в інтернеті згадок дуже мало.

Тернопільський журналіст не збирається ходити пафосними туристичними маршрутами. Він хоче відчути на собі реальне життя пересічного мадагаскарця.

Цю подорож не можна назвати як поїздка на мадагаскар. Адже туди він летить літаком. А от вже звідти він спробує майже без грошей, ночуючи на вулиці, доїхати автостопом до України.

Ідея поїздки до Мадагаскару у Віталія з’явилась після публікації про блаженного Яна Бейзима. Це ченець-єзуїт, який ще у ХІХ столітті працював у Тернополі з молоддю, а з січня 1899 року долучився до місії отців-єзуїтів на Мадагаскарі. Перший притулок, який був заснований блаженним, нажаль вже не існує. Однак добру справу продовжують інші монахи-єзуїти. Віталій зв’язався з монахами і вони погодилися зустріти його та розповісти про свою роботу. На Мадагаскарі він збирається також описувати природу і спостерігати за місцевими звичаями.Мета проекту - пригода та звітування у режимі реального часу та блогів, відеощоденника та статей-звітів на сайті щонайменше двічі на тиждень про мандрівку, аби ознайомити аудиторію із звичаями, традиціями, кухнею, характерами, історією, туристичними принадами, природними атракціями Чорного континенту.
«Обладнання та інструменти»: усе необхідне, щоб вижити в Африці, одяг та аксесуари з символікою партнерів та RIA.
Деталі маршруту: загалом Віталій подолає 23078 кілометрів, що є половиною навколосвітньої мандрівки. Ми відкриємо для всіх українців Мадагаскар - загадковий острів, що трішки менший за Україну, але на якому розташовані незвідані нашими туристами джунглі і гори висотою 2500 метрів, пустелі. Саме на Мадагаскарі живуть лемури і десятки видів хамелеонів, тут ростуть кактуси, яких не купити у тернопільських магазинах. А пляжі Мадагаскару - одні з найчистіших.

{photo_gallery id=185|}

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    Here in Africa Egypt is considered to be one of most attractive countries in tourism,Egypt contains about 70% of world treasures and monuments in addition to the resorts and villages located on sinai at Red Sea or at the Mediterranean Sea
  • Anonymous
    в захоплені від такої задумки. дійсно, людина прагне справжніх пригод, а не купити білет у тур.агенстві і поїхати "подорожувати" в готель. Віталію, бажаю успіху тобі, сил, набратись позитивних вражень, з задоволенням слідкуватиму за твоїми звітами
  • Anonymous
    чого б то йому це робити!?!? не на оглядини ж їде.
  • Anonymous
    нехай перед поїздкою пострижеться і приведе себе до людського вигляду
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:18 З Вінниці до Європи курсують прямі автобусні рейси. Куди саме можна доїхати без пересадок? 18:09 Водії трамваїв, тролейбусів і автобусів зараз шукає Вінниця photo_camera 18:05 Кохання сильніше за обставини: огляд ресторанів для весілля під час війни (партнерський проєкт) 17:04 Люди мерзли на зупинках через брак трамваїв. Мер Вінниці оголосив догану керівнику транспортної компанії Від читача 10:34 Поранені військові на Вінниччині отримують ще більше можливостей для якісної реабілітації 16:02 Капремонти на Соборній і не тільки: хто у Вінниці освоює мільйонні підряди 15:34 Сніг, дощ та 259 аварій: ситуація на трасах України та де зараз найважче 15:12 З полону додому повернулися 157 українців, серед них — вісім жителів Вінниччини play_circle_filled photo_camera 14:03 12 років за вбивство та гру у «піжмурки» з поліцією. У Вінниці засудили рецидивіста 13:07 Вінницькі гвардійці з кулемета збили ракету Х-101, а потім ще «шахед» play_circle_filled photo_camera 12:10 У Вінниці купують 100 коптерів з тепловізорами. Скільки вони коштують? 11:21 Без тепла та води до вечора: де у Вінниці 5 лютого тривають планові ремонти 10:56 Газовий колапс у Козятині: через розгерметизацію обладнання в місті загорялися оселі photo_camera 09:45 Сніг прибрали, але розслаблятися зарано. Вінницю сьогодні накриє штормовий вітер 09:35 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) 09:06 «Оббивав пороги», щоб потрапити на фронт. Вінниця прощається з Антоном Шатковським 09:00 У цей день вітайте Геннадія та Максима. Історія, традиції та заборони 5 лютого 08:54 Вона пішла за братом. У Вінниці ховають маму трьох дітей, яка стала бойовим медиком 08:39 Понад 3000 загиблих та мільйони штрафів: поліція назвала головні причини ДТП за 2025 рік 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up