Аби заробітчани не хитрували, українцям обмежили термін перебування в Росії

Аби заробітчани не хитрували, українцям обмежили термін перебування в Росії
3 1 січня 2014 року громадяни України та інших країн, що мають можливість відвідувати Росію без віз, зможуть перебувати на території країни не більше 90 діб протягом півроку, якщо додатково не продовжать термін свого перебування

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Кремля. Відповідні зміни до закону Про правове становище іноземних громадян у РФ підписав президент Володимир Путін.
В документі зазначено «Термін тимчасового перебування в РФ іноземного громадянина, прибулого в Російську Федерацію в порядку, що не вимагає отримання візи, не може перевищувати 90 діб сумарно протягом кожного періоду в 180 діб, за винятком випадків, котрі передбачені Федеральним законом, а також у разі, якщо такий термін продовжений відповідно до цього закону.»
В разі порушення цієї норми, іноземцям заборонять в`їзд на територію Росії протягом трьох років.
Закон набирає чинності з 1 січня 2014 року. Він був прийнятий Держдумою ще 17 грудня та схвалений Радою Федерацій 25 грудня.
За словами керівника Федеральної міграційної служби Росії Костянтина Ромадоновського, ця ініціатива виникла для протидії хитрощам іноземців, які приїжджають в Росію, працюють 90 діб, після чого виїжджають на день, а потім знову повертаються, не  маючи при цьому жодних дозвільних документів. За словами чиновника, це відноситься до кожного десятого мігранта, причому половина з них українці.
Відомо, що на територію РФ перебуває 11 мільйонів мігрантів, з них близько 1,5 мільйона українців, серед яких 111 тисяч законно працюють, а 350 тисяч приїхали до родичів, вчитись, лікуватись.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
  • Anonymous
    Та неужели Изя правду начал глаголить??? Браво!!! Не ожидал... Всех говнотроллей сайта сдал..
  • Anonymous
    Проститутки тіпа "иностранки".І пасивні гомосексуалісти типу "Торонтуй","Лоуренс Аравийский","US" ну і звичайно Мазепа в якого зараз дуже напружений графік.
  • Anonymous
    Интересно ктож там будет работать.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:04 Податок на нерухомість у 2026 році: хто має заплатити і скільки 18:03 Країна втрачає людей: смертність зростає, а народжуваність падає photo_camera 17:17 Тарифи на комунальні послуги планують підвищувати. Що вже відомо 16:16 Скільки коштує дача у Вінниці: від скромного будиночка до просторої садиби photo_camera Від читача 17:17 ПЕТИЦІЯ про встановлення єдиної вартості проїзду в маршрутних таксі для школярів і школярок міста Вінниці 15:02 Громади Вінниччини вкладають мільйони у ремонт місцевих доріг play_circle_filled 14:24 Сім трамваїв списала «Вінницька транспортна компанія». Які саме? photo_camera 14:01 У десятьох будинках Вінниці відремонтували електромережі. Де вже завершили роботи 12:12 Як ви оцінюєте стан вінницьких укриттів? Ми запитали 12:10 Майже 1900 пожеж за сім місяців. Що найчастіше стає причиною загорянь? 11:37 За пів року в Україні на водоймах загинули 276 людей: як урятувати потопельника photo_camera 11:24 Дороги без асфальту приводять до ладу у Вінницькій громаді photo_camera 11:06 Ліфт у вінницькій багатоповерхівці стане безпечнішим під час блекаутів 10:52 Військові попередили про фейкове відео, яке поширюють у соцмережах 10:47 Небезпечний комфорт: українців закликали не обирати автобуси зі спальними місцями 10:45 Проїзд в маршрутках по 30 гривень. Чи стали вінничани менше їздити? 10:41 Не купуйте такий кавун. Медики попередили про небезпечну літню помилку 10:41 Автомобіль загорівся просто під час руху, а в кафе спалахнула кухня photo_camera 10:34 Діти за кермом самокатів і скутерів: на Вінниччині хочуть змінити правила 10:31 «Нива» перемогою завершила останній контрольний поєдинок перед сезоном
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up