Півтори тисячі вінничан в вишиванках створять величезний герб міста

Півтори тисячі вінничан в вишиванках створять величезний герб міста

В середу, 6 вересня 2017 року, на стадіоні біля Вінницького медичного коледжу ім. Акад. Заболотного відбудеться масштабний флешмоб «Вінниця це я». На захід запрошують всіх бажаючих. Вишиванка – обов’язковий атрибут одежі.

«Близько півтори тисячі людей  створять велетенський герб міста. Реєстрація учасників розпочнеться о 14.00, а флешмоб – о 15.00», - повідомляють на сайті вінницької міської ради.

Організатори таким чином планують створити найбільший герб Вінниці. Долучитись до флеш-мобу можуть всі бажаючі. Дрес-код – вишиванка.

На заході будуть присутні експерти з Книги рекордів України.

Довідка: Флешмоб організовує відділ у справах молоді та туризму та Вінницька молодіжна рада.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Ols Kat
    о боже
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:55 «Ми почули, як б'ється серце донечки»: родина донорки вперше зустрілася з 12-річним Назаром із Ладижина play_circle_filled 09:12 Двоє Захисників повернулися додому «на щиті». Вінниця прощається з Анатолієм Рекою та Даніїлом Кардашем 08:12 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 18 липня 21:00 Сонце змінять грози. Якою буде погода на Вінниччині у вихідні Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 20:07 Біля Західного автовокзалу завершують ремонт дороги. Де ще у Вінниці оновили покриття 19:41 Тренер став переможцем чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації 19:30 На чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон» вінничани здобули 13 золотих нагород photo_camera 19:11 Понад пів сотні вінничан вийшли на велику толоку — приводили до ладу набережну Південного Бугу 18:36 Заблукав і опинився посеред поля. На Тульчинщині кінологи зі службовими собаками врятували чоловіка 17:57 На Пирогова через сильний витік води частково обмежили рух. Працює реверсний проїзд play_circle_filled 17:12 У Серебринцях проведуть фестиваль з козацькими забавами та вогняним шоу — для Вінниці створять Дідуха 17:10 «Говорітє по-русскі?»: у Болгарії журналіст чув російську менше, ніж у Вінниці 16:32 BMW від тестя, квартира від тещі, таунхаус від бізнес-партнера: як живе головний митник Вінниці? 16:04 Вінницький суд виніс вирок депутату рф, який забезпечував окупантів технікою та спорядженням 15:29 «Пропускати таке на великому екрані — майже гріх!» До 22 липня у Вінниці триває ретроспектива генія сучасного кіно Паоло Соррентіно play_circle_filled photo_camera 15:15 У Вінниці демонтують паркани: що прибрали та чому це роблять photo_camera 14:03 118 мільйонів на дороги Вінниччини. Які автошляхи ремонтуватимуть першими та що мають зробити громади 13:12 Замість клумби — паркінг. Як хочуть змінити перехрестя біля Театральної? photo_camera 12:56 Зник безвісти, щоб торгувати арсеналом: СБУ накрила масштабний канал збуту зброї з фронту photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up