Завтра дітей з інвалідністю запрошують на виставу. Як потрапити?

Завтра дітей з інвалідністю запрошують на виставу. Як потрапити?

У Вінниці дітям з інвалідністю безплатно покажуть лялькову виставу. Запрошують діток віком від трьох до дев’яти років.

У понеділок, 2 грудня 2019 року, о 12:00 в актовій залі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці (вул. Соборна, 50), відбудеться дитяча лялькова вистава "Кому потрібен сніговик". Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Виставу покажуть для дітей з інвалідністю. Її можуть відвідати діти з інвалідністю віком від трьох до дев’яти років. Вистава для названої категорії дітей буде безкоштовною, але слід попередньо зареєструватися за тел.: 50-86-89, контактна особа Павлюк Оксана Володимирівна. 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:08 Мільярдні підряди: що відомо про дорожні роботи на Вінниччині photo_camera 20:03 «Пироговський пікнік» повертається. Коли він буде і що чекає на вінничан photo_camera 19:05 Переправляв за гроші ухилянтів — на Вінниччині судитимуть іноземця 18:07 Дводенний інтенсив у Вінниці: 85 учасників вчилися справлятися зі стресом photo_camera Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 17:44 Щеплення проти ВПЛ: відповіді на головні питання вінницьких батьків 17:31 «Нива» запрошує фанів безкоштовно відвідати останній домашній матч — проти «Скали 1911» 17:04 Рятує без зайвих слів. Історія медсестри з Вінниччини, яка понад 40 років у професії 16:33 Після атаки на Вінниччині знайшли небезпечні дрони: чотири бойові частини не вибухнули photo_camera 16:08 Як готують кадри для гостинності? У Вінниці завершили навчальний курс 16:07 Ще трохи заморозків — і різке потепління до +25 15:23 Гаррі Поттер у Вінниці. Що було б, якби магія трапилась у нашому місті? photo_camera 15:03 Пункт пропуску на Вінниччині: що вже готово і що попереду photo_camera 14:18 Передавав дані про чисельність та маршрути ЗСУ — суд виніс вирок зраднику 13:13 Операція без розрізів: у Вінниці вперше замінили серцевий клапан через артерію photo_camera 12:12 Що думаєте про перейменування вулиць на честь загиблих Героїв? Ми запитали 12:06 З фронту — на маршрут №17. Водій тролейбуса повернувся до роботи photo_camera 11:01 У християнському реабцентрі калічили дітей — керівник роками вчиняв сексуальне насильство play_circle_filled photo_camera 10:59 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, який минає photo_camera 10:09 П’яна поїздка закінчилась трагедією: суд ухвалив вирок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up