З Вінницької Новорічної Резиденції поцупили дві ялинкові іграшки

З Вінницької Новорічної Резиденції поцупили дві ялинкові іграшки

Зі штучної ялинки, що прикрашає Новорічну Резиденцію на майдані Незалежності, 8 січня вкрали одну з великих іграшок. Ще одну поцупили до Нового Року.

 

Першого разу поліція знайшла крадія. Другого ще ні.

— Якщо відверто, дуже хотілося б подивитись в очі цій людині і запитати, для чого вона це зробила. Адже це пластикова прикраса, яка не становить аж занадто великої цінності, і має цікавий вигляд лише в композиції з іншим декоративним оздобленням ялинки. Псувати, те, що створювалось для дітей, це, на мою думку, досить цинічно, - говорить директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Прокоповна Проня
    Похищение века!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 26 січня по 2 лютого, які ви могли пропустити 19:46 У Вінниці зростає захворюваність на дитячі інфекції, зокрема вітрянку та скарлатину 18:33 Полковнику Геннадію Куцому з Вінниччини присвоїли звання Героя України 17:12 За січень у Вінницькій області добули понад десяток хижаків. Яку небезпеку несуть шакали Від читача 06:30 Податок на нерухомість у 2026 році — коротко і по суті. 16:08 «Тут я відчуваю себе щасливою» — переселенка відкрила в Дорошівці пекарню та створює райський сад photo_camera 15:46 У Вінниці підняли Олімпійський прапор на підтримку збірної України на Іграх в Італії photo_camera 15:03 Тріскучі морози до -28° і ожеледиця: якою буде погода на Вінниччині наступного тижня 14:30 У вінницьких трубах знайшли трьох єнотів: яких ще екзотичних тварин помічали на вулицях міста play_circle_filled photo_camera 13:25 Знижки, виплати, безкоштовний проїзд — які пільги доступні для багатодітних родин 12:35 «Винесли з під’їзду на руках»: у вінницькому ТЦК прокоментували інцидент за участі військових 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:48 На Замості пролунали постріли: поліція шукає стрілка, який цілив у ТЦК 11:13 «За 13 років він перевіз два мільйони пасажирів» — як у Вінниці оновлюють «Богдани» photo_camera 10:34 Упала у ванній і пролежала майже добу. На Замостянській рятували пенсіонерку 10:15 Сигарети й пальне зростуть у ціні — що чекати вінничанам 09:08 Від легенд Єрусалимки до вареників на Колодія: анонс екскурсій на лютий 08:08 Кого вітаємо і що святкуємо 1 лютого: історія, прикмети та заборони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up