Яценюк у Вінниці говорив про децентралізацію влади та сварився за недобудований хірургічний комплекс "Піроговки"

Яценюк у Вінниці говорив про децентралізацію влади та сварився за недобудований хірургічний комплекс "Піроговки"
Виконувач обов'язків прем'єр-міністра України Арсеній Яценюк 16 травня 2014 року відвідав Вінницю та провів виїзне засідання Кабінету Міністрів в приміщенні облдержадміністрації. Були міністри, губернатор Анатолій Олійник, багато міліції та журналістів.

На засіданні обговорювали питання децентралізації влади, лобістом якого зокрема є колишній мер Вінниці Володимир Гройсман, який також був присутній.
Губернатор Вінниччини пояснив, що він також прибічник децентралізації.

 - Я рахую, що лише через вибори мають вирішуватися питання територіальних громад, - сказав Анатолій Олійник. - Але і безумовно має бути контроль взаємовідносин "громада-держава" через аудит та інші інструменти. Що стосується територіальної реформи, то хотілося, щоб вона у нас пройшла не маятником, а розумно та послідовно.

Після цього Яценюк продовжив про територіальну реформу.

Відео дня
>  - Вже було внесено на розгляд законопроект "Про добровільні об'єднання" відповідних громад, - каже Арсеній Яценюк. - Люди нехай самі приймають рішення, а ми їм повинні передати повноваження на місця. Представник Президента матиме повноваження для контролю на відповідній території. У прокуратури ми заберемо повноваження за так званим загальним контролем, який їй не притаманний і був виключно корупційною функцією. Після цього ми кардинально змінимо систему органів влади. Обласна рада та її виконавчий комітет отримає широкий комплекс повноважень.

В цей момент Яценюк згадав про недобудований хірургічний комплекс лікані Пирогова та як батько від сина зажадав звіту від Олійника про його готовність.

 - До речі, яка стадія готовності цього хірургічного комплексу, - запитує Яценюк. - Кажіть про готовність не лише стін, але і про обладніння, а то буває так що стіни майже готові, а ще виявляється, що потім потрібно ще 100 мільйонів на обладнання.

Олійник сказав, що комплекс готовий на 80%. На його добудову ще не вистачає 10 мільйонів та ще 55 мільйонів потрібно на новітню техніку.

Як повідомлялося раніше, Яценюк та міністри відвідали військову частину 3028 у Калинівці, де базуються спецпідрозділ міліції "Ягуар". Де вручили ключі від квартир сім'ям загиблих на сході України правоохоронців та деяким військовослужбовцям.

Також урядова делегація відвідала підприємство з виготовлення зброї "Форт" та ознайомилася з роботою Центру надання адміністративно-соціальних послуг "Вишенька".

{photo_gallery id=4801|}

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
  • Anonymous

    Сала Украине!!!!!!!!!!!!!!! и еще больше САЛА!!!!
  • Anonymous

    Дался вам тот Крым. Такое впечатление, что у всех там были виллы. А на море как ездили, так и будете ездить.
  • Anonymous

    А он их вообще строил?
  • Anonymous

    Винничанка, организуй, например, в Воронеже референдум и посмотрим сколько россиян проголосуют за вход до неньки
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Шахраї вигадують нові схеми. Як вінничанам не стати жертвами фішингу 20:37 Чому на вінницькій об'їзній так багато ДТП? Аналіз аварій і думка експертів 20:08 Ліквідовуватимуть наслідки атаки БПЛА: мешканців двох громад просять зберігати спокій 19:19 У Вінниці проживають тисячі етнічних росіян. Який національний склад в інших містах нашої області? Від читача 15:08 На Вінниччині стартує проєкт підтримки ВПО та людей з інвалідністю «Соціальна згуртованість в дії» 19:02 Жінка забрала заяву на чоловіка, але суд продовжить розгляд справи про побиття її вилами 18:17 Сьогодні — Міжнародний день дитячої книги. Добірка книг для малечі 18:15 Повістка надійшла поштою: що буде, якщо не з’явитися до ТЦК та СП? Відповідає адвокат 18:08 Квітневий «сюрприз»: синоптики попереджають про можливі сніг та заморозки photo_camera 17:11 Дівчата каталися на «Опелі» по Соболівці, поки не лопнуло колесо... 15-річна Марина бореться за життя 16:29 На Варшавській п'янючий водій Renault в'їхав у припаркований Ford photo_camera 15:31 Як вінничанам отримати протези безкоштовно? Покрокова інструкція play_circle_filled 15:20 Ноги в порядку: весняний чек-лист для вашого комфорту (партнерський проєкт) 15:01 Син волонтерки Юлії Вотчер, Андрій Гунько, повертається додому на щиті photo_camera 14:09 Ремонт авто спричинив пожежу: у селі Михайлин згорів ангар, є постраждалі photo_camera 13:16 Україна продовжує боротьбу з окупантами: хроніка російського вторгнення 12:07 Горів гуртожиток у Вінниці: рятувальники евакуювали мешканців photo_camera 11:31 Вінниця посилює захист унікальних дерев: встановлюють огорожі та таблички 10:29 Зіткнулися Tesla та Honda біля Вінниці: є загиблий та травмовані play_circle_filled photo_camera 10:18 Де у Вінниці 2 квітня відключили воду та світло? Перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up