Олександр СТОЛЯРОВ
380681113885
Олександр СТОЛЯРОВ - Всі Статті (223)

Вінницькі революціонери з Народної Волі розкидали пачку $100 купюр в приміщенні Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, де людям призначають групу інвалідності. Флешмоб направлений проти тотальної корупції яка, на думку хлопців, панує в медичному закладі.

На вході перед Вінницькою облдержадміністрацією зібралися кілька десятків людей. Вони чекали Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова. Люди зібралися, щоб розповісти про свою проблему.

Після закінчення виїзного засідання Кабінету міністрів України в Вінниці, до преси вийшов Міністр Кабінету міністрів України та розповів про результати робочої поїздки та самого засідання

Виконувач обов'язків прем'єр-міністра України Арсеній Яценюк 16 травня 2014 року відвідав Вінницю та провів виїзне засідання Кабінету Міністрів в приміщенні облдержадміністрації. Були міністри, губернатор Анатолій Олійник, багато міліції та журналістів.

Сьогодні, 13 травня, вінницький революціонер Юрій Павленко відвідав Жмеринське вище професійне училище, де займався люстрацією його директора Владислава Кузьміна. Павленко запропонував керівнику училища звільнитися до 26 травня, нібито через корупцію та через використання директором праці учнів на власні дачі.

В соц.мережах розповсюдили неправдиву інформацію, про те що вінничанин Віктор Зізюрін закликає усіх небайдужих міцних хлопців на 9 травня о 18.00 на площі Героїв майдану(колишня Театральна) влаштувати бійку з "бандерівськими фашистами"

У минулому році на 9 Травня георгіївська стрічка була всюди. В 2014 році начепити її на себе означає ризикнути здоров’ям або життям. Чи сумуватимуть ветерани за цим символом поваги до них? Виявляються, ні. Взагалі, вони не зовсім розуміють ці стрічки

Чутки про каральні загони і сотні сепаратистів почала розповсюджуватися ще кілька днів тому. Повідомлення про провокації та погроми, які будуть 7 травня, одне банальніше другого, ширяться як гриби після дощу. Цей день настав, але ...нічого не трапляється.

Його називають “зрадником”, “терористом”, “сепаратистом”. Втім є й такі, що називають “героєм”. Вінничанин Сергій Здрилюк - він же Абвер. Його родина, що залишилась на Вінниччині, засуджує сепаратизм. А племінник навіть отримав поранення на Майдані

Редакції "20 хвилин" вдалося дістати інформацію про "праву руку" головного терориста Донбасу Ігора Гіркіна("Стрілка"). Його заступник Сергій Здрилюк("Абвер") - родом з Оратова

keyboard_arrow_up