Вночі чотирирічна дівчинка випала з балкону. Матір в цей час танцювала в нічному клубі

Вночі чотирирічна дівчинка випала з балкону. Матір в цей час танцювала в нічному клубі

В Хмільнику сталася жахлива трагедія. В поліції розказали деталі.

В понеділок, 5 лютого 2017 року, близько першої години ночі чотирирічна дівчинка випала з балкона другого поверху хмільницької багатоповерхівки та зламала ногу.

Повідомлення про госпіталізацію дитини надійшло до поліції від лікарів швидкої допомоги.

На місце виїхала слідчо-оперативна група поліції.

Квартира, звідки випала дівчинка, була зачинена. Правоохоронці розпочали пошуки батьків. Сусідка, яка знайшла напівроздягнену дитину біля своїх вікон та викликала швидку, дала опис матері дівчинки.

Поліція шукала горе-матір три години. Її знайшли в нічному клубі. За висновками лікарів, 28-річна жінка перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Це підтвердила експертиза, яка визначила 1,5 проміле алкоголю в крові.

Мати пояснила поліцейським, що вони разом зі знайомою влаштували вдома застілля. Після чого вирішили розважитися у нічному клубі. Дитина в цей час спала. Тож, жінки закрили квартиру та пішли на дискотеку. Телевізор не виключили. Його залишили на випадок,  якщо дівчинка прокинеться.

Варто зазначити, що жінка має ще четверо дітей. Вони виховуються у Брацлавській загальноосвітній школі-інтернат.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 166 КК України. За злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що призвело до тяжких наслідків, матері загрожує від двох до п’яти років позбавлення волі.

Подальшу долю дівчинки вирішуватиме служба у справах дітей, куди поліція направила інформацію для вивчення та вжиття заходів в межах їхньої компетенції.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Пупкин Вася
    В 28 лет 5 детей ? Бред какой-то  .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Полковника Григорія Горбачука нагородили державною відзнакою «За оборону України» 19:55 Вінницьке метро: 57 років тому пропонували пустити трамвай під землею photo_camera 19:42 Зарплати освітян зростуть. Перші підвищення на 30% уже з січня 18:41 «Як вижити на пенсію у 200 карбованців?» Розповідаємо, яким для вінничан видався 1992 рік Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 18:23 Перші вихідні року на Вінниччині будуть морозними і хмарними 17:45 Де, коли та чому у Вінниці траплялися ДТП: карта аварій за 2025 рік 17:25 Виграли приз, але втратили гроші: як вінничанам не потрапити на гачок онлайн-шахраїв 16:33 Вдарив шилом в ногу військовому ТЦК і втік – поліція затримала нападника 16:30 Рік змін і рішень: прогноз для знаків зодіаку на 2026 рік від вінницького нумеролога 16:22 Мішки з канабісом просто вдома: у жінки на Тульчинщині вилучили майже кілограм наркотиків 15:37 Кадрові зміни на Банковій: Кирило Буданов очолить Офіс Президента 15:12 На Вінниччині заборгували понад 38 мільйонів гривень зарплати. Де найбільші затримки 15:01 Коли рідний дім стає катівнею: де на Вінниччині шукати порятунку від домашнього насильства 14:23 Апеляція залишила під вартою матір дитини, яка померла від голоду в Серебрії 13:58 Україна в роумінгу ЄС. Що зміниться для абонентів 13:03 Зґвалтував 13-річну падчерку, поки дружина була в пологовому: чоловіка взяли під варту 12:32 «Мамо, Бог почув твої молитви»: яким був у дитинстві Герой України комбриг Геннадій Куций 12:09 Від дітей до ветеранів — у новорічному забігу у Вінниці взяли участь понад 350 учасників photo_camera 11:05 Вінниця купує 3 000 «пташок» для військових: що саме і за скільки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up