Віта Заверуха перегризла собі вени?

Віта Заверуха перегризла собі вени?
Засновниця сайту «Прихована правда», активістка Жіночої сотні Майдану Ірма Крат поширила інформацію, що затримана Віта Заверуха в знак протесту перегризла собі вени. В 12:30 відбудеться суд з обирання запобіжного заходу для Віти. Деталі про стан Віти правозахисниця обіцяє повідомити після суду.

Згідно повідомлення активістки євро майдану Ірми Крат, адвоката Віктора Смалія, який захищає Віту Заверуху поставили перед фактом, що у 12:30 затриманій будуть обирати запобіжний захід.


- Вікторія в знак протесту щодо свого затримання перегризла собі вени, - пише Ірма Крат.

SOS прошу поширити! Друзі, щойно адвоката Viktor Smaliy поставили перед фактом, що через годину в 12:30 Вікторії Заверу...

Posted by Ірма Крат on 26 травня 2015 р.


Ми спробували зв’язатись з Ірмою, яка влітку 2014 року протягом 77 днів перебувала у полоні у сепаратистів. Вона відповіла, що надасть нам детальнішу інформацію після засідання суду.


Інших підтверджень того факту, що Віта перегризла собі вени та в якому стані вона зараз знаходиться не має.


Водночас за словами лікаря-травматолога вінницької міської лікарні Олега Райчиби, людина справді може перегризти собі вени.
- Перегризти собі вени реально. При втраті понад 3 літрів крові людина може померти. Якщо дівчина худенька - смерть може настати раніше, - розказує лікар.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (38)
  • Дарья
    Дивилась фотки як вона перегризла собі вени, більше схоже на те, що вона собі розцарапала ногтями. І кому вона гірше зробила, тільки собі, усім наплювати на неї.
  • Анонім
    Жаль. Жаль, що живем в часи псевдогероїв, псевдопатріотів і взагалі - псевдо. Цю дитину батьки мало і рідко били, а тому розум весь в тому місці, по якому треба було бити. Їй не тюремні нари протирати, а вчитись, щоб потім приносити користь собі і навколишнім, вийти заміж, народжувати дітей. Адже в цьоиу найвище призначенні жінки.. А так, прикро за неї. Як би ми до неї не відносились, вона чиясь дитина.
  • Анонім
    Человек,который правда борется за мир и свободу своего народа,уж точно не будет это делать такими методами и под такими лозунгами и идеологией нацизма. Она вообще больная на голову, И потом,чего же прятатся,если ты так уж невиновна?
  • Дина Зенина
    я не знаю Виту Заверуху ..Но ваш ажиотаж вокруг нее подтверждает- человек неординарный..  Как встрепенулись -то все..  Как болото  взволновалось.. позор вам , каннибалы
    Анонім reply Дина Зенина
    чого це ви так, поважайте думку людей, люди хочуть висловитись, а ви ображаєте, хай кожен скаже що думає!
    Артем reply Дина Зенина
    А ты познакомься.Слава тебе,человек неординарный.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Коли Яблучний Спас у 2026 році: що святять у церкві та які є заборони 20:10 Водіїв фур попередили про обмеження руху на дорогах 19:47 Парк біля лікарні імені Ющенка занепадає. Але грошей на його відновлення немає photo_camera 19:02 Чому 4 серпня на Вінниччині лунатимуть вибухи: жителів трьох районів закликають не панікувати play_circle_filled Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 18:47 «Золота підкова Перемоги»: на Вінниччині влаштували кінно-спортивний фестиваль 18:37 Пекельний серпень у Вінниці і басейни переповнені. Як гостям визначити безпечне місце відпочинку photo_camera 18:07 На вулиці Олега Антонова вантажівка збила пішохода 17:33 «Бізе з горіха, крем з малини»: у Жмеринці презентували солодку візитівку міста 17:10 Медичне обладнання купили на мільйон дорожче: у Вінниці розслідують закупівлю 16:06 Чоловік боронить країну, а дружина дарує дітям свято у Ладижині play_circle_filled 15:13 У Гайсині в ДТП постраждали двоє дітей 14:50 Вогонь забрав у родини зі Шаргорода дах над головою photo_camera 14:48 Проєкт оцінили в 1,4 мільйона. Поки вінничани танцюють біля «Райдуги», за її реконструкцію судяться 14:41 Сильна спека не відступає: коли на Вінниччині стане прохолодніше photo_camera 14:09 За $14 тисяч обіцяв уникнути мобілізації: у Вінниці затримали священника 13:13 Окупанти скинули майже 300 авіабомб на українські позиції та населені пункти photo_camera 12:21 Вінничани: «У Вінниці немає укриттів». Але влада витратила на них мільярд гривень photo_camera 12:12 Спека плавить асфальт: у Вінниці почали поливати дороги 11:04 У Вінниці прощаються із бійцем 3-ї штурмової бригади Олегом Бєляєвим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up