Вінницю засипає мокрим снігом. На дороги випустили техніку

Вінницю засипає мокрим снігом. На дороги випустили техніку

Сьогодні, 21 лютого 2017 року, в дев’ять годин ранку у Вінниці розпочався рясний сніг. В мерії розказують, що з ним вже борються.

«З 10 години на міські дороги вийшло п’ять одиниць посипальної техніки. Температура повітря утримується близько нуля, тому для недопущення ожеледиці найближчим часом заплановано посипати протиожеледними засобами усі магістральні шляхи. В центральній частині міста широкі тротуари вийшов посипати і трактор», - повідомляють в прес-службі вінницької міської ради.

Директор департаменту житлового господарства Роман Фурман зазначає, що у дворах багатоповерхівок працює  більше 600 двірників. Вони розмітають сніг з тротуарів та посипають сумішшю з піску та солі. 

Нагадаємо, що в Україну вторгнувся атмосферний фронт. За прогнозами синоптиків, в Вінниці сніг триватиме до вечора. Ввечері очікується потепління і сніг перейде у дощ. ​

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:01 Чоловіку, який неодноразово ґвалтував 10-річну дитину, загрожує довічне photo_camera 15:11 Контракт для молоді: у ЗСУ пропонують 120 тисяч на місяць операторам дронів photo_camera 14:21 Вінниччина прощається з Героями Анатолієм Безпрозваним та Юрієм Скрипником photo_camera 13:55 Вона тривала дев’ять годин: після ракетного удару по Вінниці Ромчик переніс 36-ту операцію photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 13:53 «Пекло» на Покровському напрямку: ЗСУ відбили 69 штурмів ворога photo_camera 13:13 У Вінниці готують нові правила розміщення вендингових автоматів. Що це таке? 13:01 Навів ворога на своїх: суд виніс вирок військовому, який шпигував для росії 12:17 Збитки на мільйони. У парку «Кармелюкове Поділля» незаконно рубали дерева 11:09 Пішов за ножем, повернувся і вбив: кривавий фінал конфлікту у нічному клубі photo_camera 10:45 «Нива» приймає ФК «Лісне», за який виступають ексгравці збірної України 10:06 Лазня, гараж, сараї: у Вінницькій області за добу сталося чотири пожежі photo_camera 09:41 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 18 вересня 09:12 808 Дністровська окрема бригада підтримки проводить набір операторів БПЛА та НРК за програмою “Контракт 18–24” (Соціальна реклама) 08:46 Жмеринщина прощається з Героєм: у Львові помер 22-річний снайпер Костянтин Федюк 08:40 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 08:02 Сьогодні вітайте Ірину та Бориса. Історія, традиції та забобони 18 вересня 21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща 19:17 Як подати документи на відстрочку по догляду за батьками з інвалідністю — розповідає адвокат
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up