Вінничани перемогли на конкурсі University Startup World Cup у Копенгагені

Вінничани перемогли на конкурсі University Startup World Cup у Копенгагені

Стартап-проекти вчених з Вінниці здобув перемогу у міжнародному конкурсі стартапів University Startup World Cup, який проходив у Копенгагені (Данія).

Цьогоріч у конкурсі взяли участь майже 70 університетів з більш як 40 країн світу. Україну представляли чотири команди винахідників:

«FoodBIOPack», Сумський національний аграрний університет

«Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material», Вінницький національний аграрний університет

«OWAY», Київський національний університет імені Тараса Шевченка

«Embolin», Startup Kiev.

Під час конкурсу особлива увага приділяється академічному підприємництву і демонстрації проектів широким бізнес-колам.

Учені Вінницького університету презентували проект «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material». Він описує технологію подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів, що у п’ять разів тонші за людську волосину. Стартап здобув перемогу у номінації «Social Media Award».

Варто зазначити, University Startup World Cup (USWC-18)  - міжнародний конкурс,  організований данськими неприбутковими організаціями, які мають більш як 18 років досвіду у проведенні змагань університетських стартапів. Основна місія USWC-18 полягає у створенні міжнародної мережі студентів для розвитку та обміну ідеями, комерціалізації наукових досліджень.

Читайте також:

Команда ВНАУ у Копенгагені захищає стартап – вібромлин, що подрібнює матеріали у п’ять разів тонше волосини

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:04 На Вінниччині сталися дві ДТП з потерпілими: серед травмованих — п'ятирічний хлопчик 16:20 Судитимуть організаторок незаконного продажу рідин для вейпів. Вилучили понад 4,5 тисячі ємностей 15:55 «Досліджує тисячі клітин за секунду»: цитометр для шпиталю та три авто привезла волонтерка з Франції 15:26 До України повернули тіла ще 501 загиблого. Попереду — складна процедура ідентифікації Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 14:58 На городі жительки Чечельницької громади виявили понад 800 кущів маку 13:55 Вінничани реагують на відставку Михайла Федорова: соцмережі заполонили емоційні дописи 13:42 У квартирі на Келецькій знайшли мертвим 53-річного чоловіка 12:57 Сергій Корецький став новим прем'єр-міністром України. Що відомо про його кар'єру та статки 11:54 Льотчика з Калинівки Андрія Онуфрака нагородили п'ятим бойовим орденом play_circle_filled 11:05 За $7 000 обіцяв «інфаркт» і звільнення від служби: на Вінниччині затримали патрульного 10:52 Під час нічної атаки росіяни пошкодили енергооб'єкт на Вінниччині photo_camera 10:12 Стрілянина в Буші. Конфлікт між військовим і ветераном закінчився пораненням у ногу 09:44 Світло вимкнуть на низці вулиць Вінниці. Перелік адрес 09:08 Мріяв дочекатися онуків, але війна забрала життя: Вінниця прощається із 42-річним воїном Андрієм Перожиком 08:07 Вітайте зі святом бухгалтерів та аудиторів. Історія, прикмети й іменини 16 липня 21:00 У Вінниці проведуть міжнародний форум і пройдуть маршрутом Camino Podolico до Дня святого Якова 20:09 На Вінниччині продовжують ремонт дороги до Ямполя: техніка вже працює на новій ділянці photo_camera 19:08 Гострий метал пробив живіт псу Роні — у Вінниці його прооперували 18:31 Буси з фальшивими номерами та люди в балаклавах: поліція оголосила авто в розшук
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up