Вінничан вчитимуть бізнес-навичок. Записатись на треніг можна до 30 травня

Вінничан вчитимуть бізнес-навичок. Записатись на треніг можна до 30 травня

У Вінниці учасників АТО, переселенців та людей з інвалідністю вчитимуть бізнес-навичок. Активних учасників обіцяють підтримати та видати грант в еквіваленті​ 1500 доларів.

— Під час проекту будуть визначені найбільш успішні та зацікавлені учасники цих тренінгів. Їм і буде надано підтримку для створення та ведення свого бізнесу (кожний грант в еквіваленті​ 1500 доларів). Набір першої групи триває до 30 травня 2017 року. Проект забезпечує харчуванням під час тренінгів, канцелярським приладдям всіх учасників, відшкодування транспортних витрат та проживання іногородніх, — зазначають на сайті міськради.

У рамках тренінгу заплановано:

  • Десятиденні тренінги з розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю, які готові почати бізнес – 1 група- з 13 червня до 14 липня 2017 року.

  • Підтримка та консультації з питань підприємництва для людей з інвалідністю.

  • Юридичні консультації, у т.ч. консультації щодо перенесення бізнесу, а також консультації за результатами досліджень ринку.

  • Консультації за результатами аналізу правових та організаційних засад ведення переселенцями бізнесу, підтримка та консультації для МСП, що працевлаштовують людей з інвалідністю.

Загалом тренінговий цикл складається з 80 годин інтенсивного тренінгу та 50 годин консультацій.

Дані тренінги відбудеться у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», який впроваджується Українським Жіночим Фондом Ukrainian Women’s Fond за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше про це дізнатися, а також зареєструватися можна за телефоном:

(068)932-11-94.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:09 У Вінницькому кардіоцентрі зробили унікальну операцію на серці — як пацієнт? 20:26 Перевірка на місцеву прописку. Вінничани згадують заклади та звички, яких уже не існує 19:29 Скільки коштує встановити кондиціонер у Вінниці? Та як не помилитися з вибором 19:10 Ветеран з Вінниці пройшов на протезі понад 100 кілометрів і зібрав коштів для ЗСУ Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 18:25 У Вінниці є 64 річки. Більшість із них замуровані під містом і невідомі вінничанам photo_camera 17:15 Затримали начальника районного ТЦК. Він фіктивно «мобілізував» 27 чоловіків 16:33 Втеча до природи: у скільки обійдеться літнє перезавантаження в екосадибах цього сезону photo_camera 16:12 До 1 вересня перекриють Соборну: що відбувається та як тепер їздити? 15:57 Після нападу на працівників ВСП затримали двох військових. Що їм за це буде? 15:11 Ракетний удар по Києву забрав життя жмеринчанина та його дружини 14:30 Виключення з військового обліку 2026: повний перелік категорій, підстави та важливі нюанси 14:21 У Вінниці люди в балаклавах намагалися забрати чоловіка. Чим все закінчилося? play_circle_filled 13:48 Вінниця вшановує медиків, які загинули, рятуючи життя інших 12:21 Водійські права доведеться міняти частіше: змінили терміни дії посвідчень 11:15 У Жмеринці люди завадили викраденню 7-річної дівчинки — що з кіднепером? 10:33 Вдвічі більше. З 15 липня подорожчає проїзд у маршрутках Вінниці 10:30 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 09:56 Квартира нова, а вже з тріщинами у стінах? Як змусити вінницького забудовника виправити дефекти 09:12 Де у Вінниці не буде води та світла 10 липня?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up