Вибори президента: вінницькій поліції повідомили про підкуп виборців

Вибори президента: вінницькій поліції повідомили про підкуп виборців

На Вінниччині за минулу добу, 19 лютого 2019 року, поліцією зареєстровано вісім повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

За інформацією правоохоронців, п’ять з них надішли з м. Вінниці, два  - з Жмеринського району, одне - з Козятинського.

—  До поліції надходили повідомлення про можливий підкуп виборців та застосування фізичної сили до агітатора. При виїзді слідчо-оперативних груп поліції 5 повідомлень не знайшли свого підтвердження, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Більшість повідомлень про збір персональних даних виборців та розміщення агітаційних матеріалів з порушенням законодавства.

—  Станом на 20 лютого працівниками поліції складено 5 адміністративних протоколів. Три з них розглянуті в судах. Винні особи притягнуті до відповідальності. Могилів-Подільським відділом поліції розслідується кримінальне провадження за ч.4 ст. 160 ККУ (підкуп виборців), —  розказують правоохоронці.

Загалом з початку виборчої компанії зареєстровано 68 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. 23 заяви розглянуті відповідно до Закону «Про звернення громадян». За іншими фактами тривають перевірки.

Читайте також:

Вінницю та Гнівань заклеюють «чорними» політичними білбордами
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Татьяна Агданцева
    Гарний привід перевірити себе. Чим робимо вібір?
  • Олександр Мазур
    Купили, чи не купили виборців у Вінниці?
  • Вася
    Щось здається, що вибори да підкупи не пов'язані між собою...
    Кожен з кандидатів вживає заходи з підкупу, та його оприлюднення..
    А потім завжди можна виправдовуватися - виборці такі дурні - на гречку йшли косяком.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:05 Серце вінницького спорту: чому стадіон «Локомотив» залишається легендою попри роки photo_camera 18:04 Лікарі, що діагностували дотиком, і «будинки страху». Вінничан кличуть у мандрівку в минуле photo_camera 17:15 Замки, кургани та таємничі склепи: які унікальні об’єкти Вінниччини визнав світ 16:48 Делікатес чи смертельна пастка? Фахівці пояснюють різницю між черемшею та чемерицею Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 16:05 Смертельне залізо під Нападівкою: сапери знищили снаряд Другої світової війни 15:14 Найстарішій дерев'яній Миколаївській церкві на Старому місті виповнилось 280 років photo_camera 14:09 Від палаючих дахів до гектарів попелу: на Вінниччині за добу ліквідували чотири пожежі photo_camera 13:13 Понад 150 боїв та «град» із дронів: ворог кидає всі сили на Покровськ та Костянтинівку photo_camera 12:15 Одружився військовий Євген Ісаєв, який встановив прапор України на вежі біля Луганська photo_camera 12:06 Нічний «рейд» по вітринах. Затримали серійного злодія, який обікрав магазин та перукарню 11:11 Пів кілограма «смерті» в гаражі. У Вінниці викрили харків’янина з оптовою партією наркотиків photo_camera 10:20 Весілля вашої мрії: добірка ресторанів для ідеального свята (партнерський проєкт) 10:04 Повернувся з того світу: історія 18-річного Олександра, який вижив в епіцентрі вибуху 09:28 «Два дроти» та 40 років стажу: за лаштунками депо, де щодня «лікують» вінницькі тролейбуси photo_camera 09:15 Сьогодні вітаємо Івана та Віктора. Історія, заборони та прикмети 18 квітня 21:01 Медична реформа у Вінниці: навіщо «зливають» три відомі міські лікарні в одну структуру 20:32 «Душили, палили руки і плювали»: семикласниця з ліцею №8 потрапила в лікарню через булінг play_circle_filled 20:03 Мистецтво переконувати: у Вінниці молодь вчитимуть перемагати в інтелектуальних дуелях
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up