Величезний котлован під фонтан. Реконструкція площі біля літака триває

Величезний котлован під фонтан. Реконструкція площі біля літака триває
  • З 5 вересня триває реконструкція площі з літаком, що на початку проспекту Космонавтів
  • Будівельники демонтували плити та вирили котлован під фонтан
  • Ремонти обійдуться місту майже у сім мільйонів гривень

Учора, 14 вересня, журналіст «20хвилин» відвідав будівництво, що триває на площі імені Костянтина Могилка (названа на честь льотчика, Героя АТО — авт.) та подивився, як триває реконструкція.

Будівельники з компанії «Олеріт» вже демонтували плити та покриття пам’ятнику з літаком. По території працює трактор та інша спецтехніка, за допомогою якої вирили величезний котлован. Незабаром тут почнуть влаштовувати системи «сухого» фонтану.

— Сюди все треба підводити: каналізацію, водогін, електрику, — розповідає один з будівельників, який відмовився представлятися. — Сьогодні знайшли кабелі зв’язку, що використовують військові. Ніби — то працюючі. Будемо їх переносити в інше місце, щоб не заважали.

Previous Next

Також будівельники розповіли, що місцеві мешканці намагалися «купити плити».

— Ті плити, які ми витягали з землі, місцевим чомусь дуже треба. Питали про плити десь чоловік шістдесят, — сміючись, розповідає будівельник. — Навіть гроші пропонували, щоб забрати їх собі. Замучили вже.

Нагадаємо, до кінця 2016 року на площі біля літака має з’явитися рекреаційна зона. Тут будуть зелені насадження, лавочки з навісами, нове освітлення, велодоріжка та «сухий фонтан». На кшталт того, що зараз роблять на Келецькій. Тендер на виконання робіт виграла компанія «Олеріт». Уся реконструкція обійдеться міському бюджету 6,9 мільйонів гривень.

Читайте також:

На Космонавтів оновлюють площу біля літака за 6,9 мільйонів (Фоторепортаж)

На площі з літаком найближчим часом зроблять «пішохідний фонтан»

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Анонім
    шановний автор, чоловічі прізвища на -ко відмінюються,
    Валерий Чудновский reply Анонім
    Дякую за зауваження
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Окупанти скинули майже 300 авіабомб на українські позиції та населені пункти photo_camera 12:21 «У Вінниці немає укриттів» — а тим часом влада витратила на них мільярд гривень photo_camera 12:12 Спека плавить асфальт: у Вінниці почали поливати дороги 11:04 У Вінниці прощаються із бійцем 3-ї штурмової бригади Олегом Бєляєвим Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 10:40 «Пакунок школяра»: де у Вінниці витратити державну допомогу на підготовку до школи (партнерський проєкт) 10:32 Життя 26-річного травматолога обірвала страшна аварія під Тульчином photo_camera 10:21 Готувала їжу худобі — ледь не згоріла живцем: у Ладижині врятували 80-річну жінку photo_camera 10:16 Де у Вінниці 3 серпня вимкнули воду та світло? АДРЕСИ 09:20 Вінниця сьогодні прощається з морпіхом Євгенієм Солодким 08:15 Цей день, 3 липня: яке сьогодні свято, заборони і прикмети 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 27 липня по 3 серпня, які ви могли пропустити 20:03 У Вінниці встановили нові пандуси та перевірили ветклініки. Як місто стає безбар'єрним photo_camera 19:04 У серпні частина вінничан отримає третю платіжку за газ. Кому доведеться платити 18:02 Ставка Герінга, аеродром і Козятин на старій плівці. Що зберегла кінохроніка часів Другої світової play_circle_filled photo_camera 17:25 За межею життя: розповідаємо про Центральне кладовище, яке зберігає історію Вінниці play_circle_filled 17:04 У 15 громадах Вінниччини активно ремонтували дороги. Що вже зробили play_circle_filled 16:19 Де заночувати з наметом неподалік Вінниці: 10 мальовничих локацій 16:10 Успіння Пресвятої Богородиці у 2026 році. Коли святкуватимуть в Україні та що варто знати 15:09 Яйця, хліб і м'ясо знову дорожчають. Які продукти змінять ціни вже у серпні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up