В Україні через велику кількість проблем проведуть перепис населення

В Україні через велику кількість проблем проведуть перепис населення

Кабінет міністрів провів засідання, під час якого обговорювалася підготовка до перепису населення. Світова практика передбачає таку процедуру, як перепис населення, не рідше, ніж один раз в десять років.

«В Україні дуже багато проблем, в тому числі і недолік фінансових ресурсів, тому перепис населення малася на увазі, на постійно переносилася», зазначив віце-прем'єр Павло Розенко.

За його словами, під час перепису буде враховуватися не тільки демографічна ситуація в країні, а й інші соціально-економічні показники. Учасники засідання Кабміну також підкреслили, що перепис потрібно провести в самий найближчий час, оскільки всі інші методи оцінки демографічної ситуації не дають реальної картини соціального-демографічного розвитку держави.

Нагадаємо, що останній раз перепис населення в Україні проводився у 2001 році. Тоді населення країни досягало 48,5 мільйонів. У 1989 році в Україні проживало не менш 51 мільйона громадян. Станом на початок поточного року, населення країни становить всього 42 мільйони людей.

Станом на 1 січня 2016 року кількість мешканців Вінниці складала 373 302 людей.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:43 Президент вручив відзнаку «Майбутнє України» дев’ятирічній вінничанці, яка врятувала братів із пожежі play_circle_filled 15:13 Ярослав Воронін очолив Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання. Що про нього відомо 14:49 Номерні знаки можуть зникнути з відкритих даних МВС. Представники бізнесу звернулися до міністра 14:12 Народився в День Незалежності та став її захисником: історія 35-річного прикордонника з Вінниччини Від читача 10:48 У Вінниці відбулася важливий діалог у межах проєкту «Зустріч з Євгеном Магдою» — простору для відкритого діалогу про майбутнє нашої держави. 13:33 Як Вінниця наближала Незалежність: 57 днів голодування, протести та перший синьо-жовтий прапор play_circle_filled photo_camera 13:06 Соборна — пріоритет для громадського транспорту? У Вінниці тестують нову схему руху 12:50 Пансіонати для літніх людей у Вінниці: огляд умов проживання, догляду та послуг (партнерський проєкт) 12:21 Тільки через суд. Як цивільні дружини загиблих воїнів виборюють право на 15 мільйонів 12:04 У Центральному парку Вінниці дерево впало на жінку — її госпіталізували 11:35 Такою Вінницю вже не побачиш: архівні кадри святкування Дня Незалежності понад 20 років тому play_circle_filled 10:48 Ветеранку з Гайсина Людмилу Менюк нагородили орденом княгині Ольги III ступеня 10:02 Водіям до уваги: на Івана Богуна частково обмежать рух до кінця листопада 09:37 Без води 24 серпня. Де у Вінниці ремонтуватимуть мережі 09:12 Захищав побратимів, будуючи фортифікації: на фронті загинув Олександр Петречук 08:06 Сьогодні — День Незалежності України. Історія, заборони та прикмети 24 серпня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 17 по 24 серпня, які ви могли пропустити 20:08 Від басейну до байка: які спортивні секції безкоштовно доступні дітям у Вінниці photo_camera 19:07 Вінницьких педагогів навчають грати у «Світ Громад», щоб потім навчати дітей photo_camera 18:27 На Вінниччині зросла кількість інфікованих через укуси кліщів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up