Україна без шкуродерень: у Вінниці 16 грудня будуть збирати підписи

Україна без шкуродерень: у Вінниці 16 грудня будуть збирати підписи
  •  У 15 країнах Європи вже заборонили шкуродерні.
  • Збір підписів на підписання петиції проти хутрових ферм відбудеться сьогодні, 16 грудня, у Вінниці.
  • Поставте підпис під зверненням до народних депутатів-представників нашого регіону в Парламенті та доручіть їм проголосувати за гуманність.

«Вам не байдужа доля тисяч лисичок, норок та інших хутрових тварин? Ви хочете допомогти? Ви можете це зробити» - закликають зоозахисники.

Цього тижня по всій Україні небайдужі ставитимуть підписи під зверненнями до своїх представників у Парламенті з проханням підтримати законопроект ХутроOFF №2360. Саме зараз він знаходиться на розгляді Верховної Ради.

ЗП-2360 передбачає заборону шкуродерень в Україні синхронно з європейськими країнами, у разі його ухвалення зупиниться щорічне вбивство близько мільйона хутрових тварин в нашій державі. Один підпис може змінити життя багатьох тварин.

16 грудня за адресою вул. Пирогова 31 у кав’ярні «Pan Cake» відбуватиметься збір підписів з 17:00 по 20:00. 

автор: Катерина Лапшина

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (13)
  • Грицько Штахета
    Скажу просто й коротко: "F...k You, Greta".
  • Marcus
    Люди, ви не маєте що робити? Ну заборонять в Україні хутрові фабрики, попит на хутро все одно не зникне. Не буде вітчизняного хутра, то  везтимуть контрабанду . Тоді за вашою логікою також потрібно заборонити шкіряне взуття, сумки і т. д. Для виробництва штучного хутра використовують синтетичні матеріали. Уявіть, скільки століть така шуба буде розкладатись на смітнику. Утилізувати одяг із синтетичних матеріалів можна двома способами: спалити (в атмосферу потрапляють шкідливі речовини) або ж просто вивезти на смітник. Україну вже й так закидали мегатоннами європейського секондхенду, то тепер ще й синтетичного китайського хутра завезуть.
    Ірина reply Marcus
    Так не купуйте синтетичне китайське хутро і ніхто не буде його завозити
    Anonymous reply Ірина
    А яке купувати,натуральне? Так ви-ж починаєте скавліти про "нещасних тваринок".
  • Владимир Свиридов
    Побачим що вони заспівають коли ці лисички почнуть гуляти де їм заманеться і кусати розносячи сказ, а щоб їх відстріляли прийдеться відварити великі гроші
    Ірина reply Владимир Свиридов
    Перед тим, як писати таку дурню, прочитайте текст законопроекту, де вказані всі нюанси
  • Anonymous
    "зупиниться щорічне вбивство близько мільйона хутрових тварин в нашій державі"

    А скільки людей втратять роботу? Чи придуркуватим зоозахисникам на це начхати? Так саме їм начхати на те,чи дійсно в нашій державі вбивається "близько мільйона" хутрових тварин. До речі,кролі теж "хутрові тварини",то чому не закликають ще і їх "захищати"?
    Ірина reply Anonymous
    Прочитайте текст законопроекту перед тим, як робити такі висновки.

    Ви б самі працювали на такі роботі?
    Anonymous reply Ірина
    На всіляку роботу є свій працівник. А от ви.схоже,не хочете працювати ЗОВСІМ. Лише дурницями займаєтеся. Бо за вашою "логікою" потрібно і м'ясокомбінати позакривати,і птахоферми,і рибогосподарства.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:14 Грудневі зміни для вінничан: нові правила відключень, бронювання та тарифи 12:47 П’яний і озброєний: у Гайсині чоловік стріляв у дружину — куля влучила в шию photo_camera 12:10 На Зулінського горів дах підприємства, а на Чайковського — квартира photo_camera 11:42 Фонди Тіни Кароль та «МХП-Громаді» передали сучасне обладнання для маленьких пацієнтів Вінниччини (прес-служба МХП Громаді) Від читача 13:04 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: повідомили про підозру учасникам ОЗГ 11:07 Вкрав зі скриньок для пожертв майже 10 тисяч: у Козятині затримали 37-річного грабіжника 10:22 У Гайсині представили нового керівника поліції — полковника Михайла Тарасюка 10:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення та світла 1 грудня 09:39 Суші чи піца? «Еліт Суші» доставить і те, й інше (Новини компаній) 09:02 Вінниця прощається з Олексієм Кирилюком та Сергієм Орленком — медиками, які рятували життя на фронті 08:07 У перший день зими своє професійне свято відзначають прокурори: історія та прикмети 1 грудня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 24 листопада по 1 грудня, які ви могли пропустити 20:05 З 1 грудня на Вінниччині діятиме заборона на вилов річкових раків 19:05 Умів насолоджуватися їжею. Які страви полюбляв письменник Михайло Коцюбинський photo_camera 18:16 Оновлення тарифів Нової пошти: деякі послуги подорожчають з 1 грудня photo_camera 17:03 Розлад дефіциту уваги та гіперактивності: що це, як проявляється та що допоможе дитині 16:08 Церковний календар на грудень 2025 року: коли та що відзначаємо 15:03 Продюсер «ТІК» Олег Збаращук розлучився з зіркою «Дизель Шоу». Яка причина? photo_camera 14:18 Три роки пекла полону. Додому повернувся оборонець із Красносілки Анатолій Ткачук photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up