У Ямпільському районі спалах африканської чуми свиней. Спалили 341 тварину

У Ямпільському районі спалах африканської чуми свиней. Спалили 341 тварину

В товаристві «Буша» Ямпільського району виявили захворювання свиней на   африканську чуму. У результаті було спалено 341 свиню.

— Усе поголів’я свиней, яке було в наявності у даному господарстві , а саме - 341 свиня спалена, відповідно до процедури. Проводяться першочергові заходи з ліквідації осередку захворювання та недопущення розповсюдження хвороби, — зазначив начальник Головного управління  Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук.

Нині в районі планують посилити контроль за реалізацією м’ясної продукції та живих свиней.

Господарство, де зафіксували спалах, знаходиться близько до кордону з Молдовою. Тому також планують сповістити молдовську сторону про  даний випадок та міри його локалізації.

Відео дня

Що таке африканська чума свиней та чи небезпечна вона для людей дізнавайтеся у наступному відео:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (38)
  • Александр Заводовский
    Ждите вкусную,дешовую калбаску
  • Рая Емец
    Не правда это вредительство.
  • Елена Бартнерева
    ЭТО  ВСЕ  СПЕЦИАЛЬНО  ДЕЛАЮТ!!!
  • Tamara Haeva
    Жах
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:09 Як вінничанам дізнаватися новини без Інтернету та мобільного зв'язку 16:32 Неймовірні фото осіннього міста: переглядаємо атмосферні світлини вінницьких фотографів photo_camera 16:22 «Повз ночами, вдень прив’язувався до дерева»: історія порятунку бійця «Карася» play_circle_filled 16:17 Бій за життя тривав вісім хвилин: медики врятували пораненого захисника photo_camera Від читача 18:52 Директору підприємства на Вінниччині повідомлено про підозру через масштабне забруднення земель 16:09 Зарізав товариша з яким випивав: суд виніс вирок за вбивство 15:58 Поблизу села Наддністрянське 16-річного водія діставали з розтрощеного авто 15:51 Вінничан налякали фейковими «страшилками» про повітря. Тривогу підняли «боти» 15:47 Коти шукають тепло під капотами. Будьте уважні, перш ніж завести авто 15:03 Відомий вінницький митець Володимир Козюк отримав престижну премію «Скарб нації» 14:15 Свідки з ринку довели, що вінничанка не била чоловіка 14:00 Рівна спина – впевненість і здоров’я: чому важливо стежити за поставою (партнерський прєкт) 13:04 Вапнярка попрощалася зі своїм Героєм: 24-річний Ярослав Марущак віддав життя за Україну play_circle_filled photo_camera 12:03 Інсульт зростає і молодшає: як розпізнати захворювання — розповідають вінницькі медики 11:25 Понад 200 юних спортсменів зібралися на футбольному святі в Барі (новини компаній) 11:00 На Жмеринщині чоловік обікрав 71-річного сусіда на 16 тисяч гривень 10:10 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які годині сьогодні без електроенергії 09:03 Сьогодні вітаємо Артема та Ірину. Історія, заборони та прикмети 2 листопада 08:16 Вінниця проводить в останню путь розвідника Андрія Шапрана 21:01 Куди поїхати в листопаді? Нові екскурсії та тури цього місяця
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up