У Вінниці відбулися урочисті заходи з нагоди 250-річчя від Дня заснування Свято-Преображенського Кафедрального Собору.

У Вінниці відбулися урочисті заходи з нагоди 250-річчя від Дня заснування Свято-Преображенського Кафедрального Собору.
На це святкування прибули священики з п»яти країн світу. Богослужіння відправив сам Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

Навіть похмура, прохолодна погода не завадила прихожанам прийти на урочисте богослужіння з нагоди 250-річчя від Дня заснування Свято-Преображенського Собору. Із самого ранку до цього храму поспішали віруючі. Святкову літургію провів Блаженний митрополит Київський і всієї України Володимир.

Відео дня
an>

У святкуванні взяли участь керівники області та міста. Олександр Домбровський подарував архієпископу Вінницькому та Могилів-Подільському  Симеону старовинну ікону із зображенням Ісуса Хреста та Діви Марії, яка є ровесницею храму, а голова Наглядової ради Національного банку Петро Порошенко - посох.

Цей день став по справжньому знаменним у житті православних Вінниці. Окрім 250-річчя Собору та 1020-річчя від часу хрещення Київської Русі вони змогли відсвяткувати день ангела владики Симона та вшанувати пам»ять  митрополита Київського і Могилів-Подільського Макарія. Йому б цього дня  виповнилося 70 років.. По закінченні богослужіння урочистості було продовжено в обласному музично-драматичному театрі імені Садовського.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:07 Кір наступає на Вінниччину: що потрібно знати вже сьогодні? 16:50 DenLi індивідуальні корпусні меблі (Новини компаній) 16:03 Біля Тульчина затримали 35-річного «експедитора» ухилянтів за кордон 15:12 Судитимуть шахрая, який видурив майже мільйон у матері загиблого Захисника play_circle_filled Від читача 13:20 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 13:58 Додому повернулися українські Захисники, які понад два роки провели в російському полоні photo_camera 13:42 Ласий шматок у центрі Вінниці: ділянку біля фонтану Рошен передали в управління АРМА 13:10 Сльози радості й вдячності: Гайсинщина зустріла свого Героя з полону photo_camera 12:38 ДТП на трасі Мізяківські Хутори — Стрижавка: водійка виїхала на зустрічну 12:03 Понад тисячу гектарів водойм повертають громадам на Вінниччині 11:15 Вперше за 15 років вінничанин виступить на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби 11:10 На Вінниччину насувається гроза: очікують до +35°C, зливи та шквали 10:30 Кращі місця для покупки квітів: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 10:02 На Брацлавській п’яний водій Hyundai влетів у зустрічне авто play_circle_filled 09:40 Без води та світла: оперативна інформація про відключення 4 липня 09:11 У Вінниці попрощаються з Олександром Вуглицьким, який загинув, рятуючи побратима 08:10 Сьогодні професійне свято правоохоронців України. Іменини, заборони та прикмети 4 липня 21:00 Вінницька область очолила рейтинг регіонів за кількістю антикорупційних вироків 20:04 У Северинівській лікарні відкриють одне з перших в Україні сучасних відділень онкореабілітації 19:19 Обіцяють гроші — крадуть ваші дані: як працює фішинг і чому це небезпечно
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up