На Вінниччині вночі не продаватимуть алкоголь у трьох містах. Головний поліцейський Вінниччини Юрій Педос зазначає, що це сприятиме зменшенню кількості правопорушень.
Нагадаємо, у Могилеві-Подільському, Бару та Немирові заборонили продаж алкоголю у нічний час.
Це прокоментував Юрій Педос.
— Я не проти того, щоб продавали спиртне вечорами в ресторанах. Будь ласка. Але продаж на "точках" часто обертається проблемами для всіх. Навіть для таксиста, до якого компанія п'яних сяде в салон. Статистика показує, що більшість злочинів скоюється саме людьми в стані алкогольного сп'яніння. У віці від 18 до 30 років молодим хлопцям частенько після випитого хочеться "адреналінчику, — зазначив Педос, пише "Реал".
Нагадаємо, у петиціях минулого року також просили заборонити продаж в нічний час алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у Вінниці.
Таку петицію містяни підтримали, але мерія відповіла, що забороняти таке вона не може.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
З якого це часу у 30 років-"молодий хлопець"?