У МОЗ повідомили, які обмеження можуть бути на Великдень

У МОЗ повідомили, які обмеження можуть бути на Великдень
  • Невдовзі, 2 травня, українці святкуватимуть Великдень.
  • МОЗ розповів, яких карантинних обмежень, найімовірніше, варто чекати.

На Великдень в Україні планують ввести певні обмеження, аби свято минуло безпечно з найменшою кількістю інфікованих. У МОЗ допускають формат проведення. Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у коментарі РБК-Україна.

Рішення про формат та перелік обмежень на свята у МОЗ очікують напрацювати протягом тижня після переговорів з релігійними організаціями та лідерами. 

За словами головного санітарного лікаря, закривати храми на Великдень влада поки не планує.

Наразі для церков і храмів уже передбачені обмеження, якщо вони знаходяться в жовтій або червоній зоні. 

— Ми хочемо, щоб хтось був в храмі, але з дотриманням усіх обмежень, а хтось повинен залишитися зовні. Плюс можливий формат Пасхи онлайн, який був в минулому році, — сказав Ляшко.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу виявили 7856 нових випадків коронавірусу.

Дивіться онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою заступниці Міністра охорони здоров’я України Ірини Микичак:

 

Читайте також:

За добу госпіталізували майже три тисячі людей. Дані про COVID— 19 на 12 квітня

На Вінниччині посилюють карантин та вводять додаткові обмеження. Що заборонено?

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:03 Країна втрачає людей: смертність зростає, а народжуваність падає photo_camera 17:17 Тарифи на комунальні послуги планують підвищувати. Що вже відомо 16:16 Скільки коштує дача у Вінниці: від скромного будиночка до просторої садиби photo_camera 15:02 Громади Вінниччини вкладають мільйони у ремонт місцевих доріг play_circle_filled Від читача 17:17 ПЕТИЦІЯ про встановлення єдиної вартості проїзду в маршрутних таксі для школярів і школярок міста Вінниці 14:24 Сім трамваїв списала «Вінницька транспортна компанія». Які саме? photo_camera 14:01 У десятьох будинках Вінниці відремонтували електромережі. Де вже завершили роботи 12:12 Як ви оцінюєте стан вінницьких укриттів? Ми запитали 12:10 Майже 1900 пожеж за сім місяців. Що найчастіше стає причиною загорянь? 11:37 За пів року в Україні на водоймах загинули 276 людей: як урятувати потопельника photo_camera 11:24 Дороги без асфальту приводять до ладу у Вінницькій громаді photo_camera 11:06 Ліфт у вінницькій багатоповерхівці стане безпечнішим під час блекаутів 10:52 Військові попередили про фейкове відео, яке поширюють у соцмережах 10:47 Небезпечний комфорт: українців закликали не обирати автобуси зі спальними місцями 10:45 Проїзд в маршрутках по 30 гривень. Чи стали вінничани менше їздити? 10:41 Не купуйте такий кавун. Медики попередили про небезпечну літню помилку 10:41 Автомобіль загорівся просто під час руху, а в кафе спалахнула кухня photo_camera 10:34 Діти за кермом самокатів і скутерів: на Вінниччині хочуть змінити правила 10:31 «Нива» перемогою завершила останній контрольний поєдинок перед сезоном 10:04 Окупанти посилили наступ. Де українським військовим було найважче photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up