Чи підтримали б ви послаблення карантину як в Черкасах? ОПИТУВАННЯ

Чи підтримали б ви послаблення карантину як в Черкасах? ОПИТУВАННЯ
Черкаси сьогодні, 4 травня. Скрін з відео 1+1.
  • Перше місто в Україні, яке вирішило раніше послабити карантин, це Черкаси. 
  • Черкащан таке рішення розділило на дві групи: за та проти.
  • Вінниця ж послаблювати карантин буде разом з усіма — з 11 травня.

Рішення про послаблення карантину раніше чим це прийняв Кабінет міністрів озвучив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Місцева влада дозволила працювати магазинам продуктів, будматеріалів, канцтоварів, квітів, майстерням з ремонту одягу, салонам краси, ринкам та терасам ресторанів. Також дозволили відвідувати парки, спортмайданчики та атракціони. 

Однак, все не сталося так. Поліція і далі штрафує порушників карантину. Тому не всі заклади прийняли рішення відкриватися, але бізнесмени за послаблення карантину.

Тим часом, частина черкащан залишається вдома та вважає, що ще зарано. Місто розділилося. І хоча деякі магазини та кафе все ж закриті, прогулянки парком черкащанам стали доступніші раніше усіх.

До речі, через таке рішення міської ради Черкас поліція відразу відкрила кримінальне провадження, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що мер «загрався», а президент Володимир Зеленський навіть передав Бондаренку «привіт» через своє відеозвернення. 

Знайшлися і прихильники такої ідеї. Це Мукачево та Дніпро. На бік Бондаренка стали і мери Львова та Івано-Франківська.

Опитування

Чи хотіли б ви щоб Вінниця також раніше послабила карантин?

 

Читайте також:

В Україні понад 12 тисяч випадків COVID-19, з них 303 летальних (НАЖИВО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (313)
  • Ирина Павлюк
    Поддерживаю!!!! Сколько людей остаосталось без работы. Почему одни заведения работают и для них закон не писан, а другим нельзя работать.
  • Tatiana Timofeeva
    Підтримую
  • ОБА НА
    Мабуть це друг бацьки. А там зараз жуть. От і думайте
  • Radbul
    Так!!! Мер Черкас правий!!! Якщо карантин то для всіх, якщо ні, то карантин скасувати, якщо карантин то обовязково платити зарплату з резервного фонду. Так!!! Я підтримую послабленя  а то і скасування карантину
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:10 Вакансії в супермаркетах «Грош», «Varus», ТОВ «Коре Клінінг» та 63 актуальні пропозиції роботи у Вінниці (оновлено) 11:58 Приватизація землі в урочищі «Вапельня». Директору та інженеру компанії повідомили про підозру 11:40 Добро об’єднує: у Вінниці пройде благодійний ярмарок на підтримку військових НГУ «Рубіж» (соціальна реклама) 10:46 Вінниця віддає останню шану Героям Тарасу Коциловському та Єгору Яремку Від читача 08:37 Круглий стіл з ініціативною групою з питань зниклих безвісти організував Хмільницький осередок ГО «Захист держави» 09:50 Пошкоджені дахи будинків і вибиті вікна: наслідки нічного обстрілу Вінниччини photo_camera 09:27 Світло вимкнуть за десятками адрес. Графік відключень у Вінниці на 24 березня 08:49 Неспокійна ніч для вінничан: над областю літали «шахеди» та ракети 08:10 24 березня — Всесвітній день боротьби з туберкульозом: історія та прикмети 24 березня 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 В’їхав у Kia, бо був п’яний: на Хмельницькому шосе затримали водія з 12-кратним перевищенням алкоголю 20:02 В мерії німецького Мюнстера відкрили робочий кабінет на честь Вінниці 19:19 Липовець — наймолодше місто країни. Як населені пункти Вінниччини з міст перетворювали на селища і назад 18:56 Під ковдрою на задньому сидінні. У Вінниці спіймали подружжя, яке за $6 500 переправляло людей за кордон 18:04 Четверо вінницьких педагогів здобули перемогу в І турі конкурсу «Учитель року – 2026» 17:11 «Глибокі сенси, що змушують зупинитись і відчути»: художниця Світлана Сулима відкрила виставку «Скарб» photo_camera 16:38 Вінничани виступили проти закриття гінекологічного відділення на Замостянській. Що відповіла міськрада 15:22 Зарядка для електрокарів у дворі багатоповерхівок? У Вінниці обговорюють новий пілотний проєкт 14:15 Звільнився по догляду за братом з інвалідністю — отримав відмову у відстрочці. Чи законна позиція ТЦК? play_circle_filled 14:10 Священнослужителі з Вінниччини долучилися до прощання з Патріархом Філаретом у столиці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up