Таке-от свято: Вінницький центр концертних та фестивальних програм уникає ProZoro

Таке-от свято: Вінницький центр концертних та фестивальних програм уникає ProZoro

Центр звинувачують у тому, що він не проводить купівлю послуг та товарів через систему закупівель ProZorro. Хоча, за законом мав би це робити.

За законом, Центр мав би купувати послуги, товари та роботи через систему електронних закупівель ProZorro. Однак у Публічному модулі аналітики ProZorro у 2019 році ви побачите тільки 6 закупівель, з яких 3 - невдалі. По це йдеться на Фейсбук сторінці Dozorro.

У вересні-жовтні комунальники провели фінансових операцій на 4 млн грн, за даними порталу Edata. Тут є і послуги з оренди обладнання, і проведення заходів, і проживання, і харчування, і друк, і матеріали.

Чому так відбувається? Юлия Грига з Громадська організація "Філософія Серця" / Philosophy of Heart припускає, що це може бути пов'язано з намаганням приховати імена підрядників комунального закладу. Оскільки серед них є дружина директора вінницького департаменту культури Максима Филанчука.

Найбільшу частку видатків Центру складають послуги з організації або проведення заходів. Серед кількох десятків різних постачальників фігурують ФОП Філанчук Наталія Григорівна та ТОВ "МАНАСАД". За даними аналітичної системи Youcontrol, ФОП Філанчук зареєструвалась підприємцем в грудні 2018 року, а ТОВ "МАНАСАД" заснований в травні 2019 року Філанчук Наталією Григорівною.

За даними декларації директора департаменту культури Вінницької міської ради Філанчука Максима, Наталія – його дружина. 

Проаналізувавши лише два місяці роботи Центру, представники DOZORRO вважають, що Центр неправомірно ігнорує використання ProZorro.  Для перевірки діяльності Центру та належного реагування направлено лист на Вінницьку міську раду задля забезпечення безперечного дотримання законодавства.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (4)
  • Зоя
    7 ноября - годовщина Великой Октябрьской Социалистической Революции!
    С праздником, товарищи!
    Papa Justify reply Зоя
    Это не праздник, а трагедия...
  • Papa Justify
    Мабуть Центр потрібен для просир*ння бюджетних коштів та набиття власних кишень... А закупок через Прозоро уникає, бо ж вкрасти і відмити кошти для себе потрібно...
  • Ols Kat
    А для чого цей Центр потрiбен, хiба без нього музиканти не можуть давати концерти?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Понад пів мільйона гривень на ремонті дороги. На Вінниччині підозру отримали підрядниця та інженер технагляду 20:06 У Вінниці вшанують пам'ять загиблих в Оленівці — акція відбудеться 28 липня на площі Калічанській 19:31 Скарга на футбольні м'ячі відкрила дивні деталі. Що не так із документами стадіону в Агрономічному? 19:13 На Батозькій водій BMW протаранив електроопору. Патрульні склали три адмінматеріали Від читача 19:49 Шахрайство під прикриттям «державної допомоги»: як розпізнати пастку 18:41 Одноразова грошова допомога у випадку смерті військовослужбовця від рук побратима: яку суму можна отримати? 18:34 Розшукують водія гідроцикла, який біля пляжу «Спартак» наїхав на 61-річного плавця і втік 17:55 «Хто вас привіз до ТЦК? — Я сам прийшов»: історія чоловіка, якому не повірили у військкоматі 17:39 У Вінниці 86 дітей проходять раннє втручання. Як працює державний проєкт 17:05 Відкрити власну силу: на Вінниччині стартує молодіжний проєкт «Стійкість через емоційний інтелект» (соціальна реклама) 16:57 Дев'ять років за ґратами: суд виніс вирок жителю Хмільницького району за зґвалтування неповнолітньої падчерки 16:24 SUP-дошки, екоквести та похід Сабарівським лісом. Як у Вінниці пройшла «Літня екологічна школа» photo_camera 16:04 Борг оскаржуєте в суді, а газ відрізали. Чи мають право газовики відключати послугу до рішення? 15:15 До 146 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у коледжах Вінниці 15:08 Кава, чай чи енергетики: що насправді небезпечніше для серця 14:28 У Вінниці відкрили нові символи Camino та презентували третій маршрут Шляху святого Якова в Україні photo_camera 14:06 Вирощували тютюн на городі й продавали на ринку: на Вінниччині викрили «бізнес» на понад 4,3 мільйона photo_camera 13:09 Вінничанин Данило Явгусишин втретє виборов Кубок Імператора Японії та повернув собі ранг одзекі 12:21 Вінницька мерія купує дві Toyota: одну вже обрали, друга — на підході 12:02 За врятовані життя та роботу під час війни відзначили десятьох медиків з Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up