Студентка медколеджу повішалася через sex-домагання директора?

Студентка медколеджу повішалася через sex-домагання директора?
У батьківській хаті у Хмільницькому районі покінчила з життям 20-річна Катя Олексіюк, студентка Бердичівського медичного коледжу. Перед тим дівчина скаржилася сестрі на сексуальні домагання директора навчального закладу...

Страшну новину повідомила RIA старша сестра загиблої 24-річна Юля. Вона вважає, що її Катрусю довів до самогубства директор медичного коледжу. Катя навчалася на третьому курсі Бердичівського медколеджу (група 32-Ф). Юля майже все знала про молодшу Катю. Спілкувалися на різні теми – від медицини, Юля після закінчення фармацевтичного коледжу працює за спеціальністю, до особистих справ.

Зашморг на газовій трубі

- У нас з сестрою були дуже довірливі стосунки, - розповідає пані Юля. – Вона хрещена мама моєї маленької донечки. Коли бавилася з похресницею, говорила, що теж хоче мати дитинку. Мріяла про сім’ю. Хотіла бути щасливою, радіти життю, але їй на дорозі став нелюд.

На своїй сторінці у соцмережі Юля написала: «1 травня пішла з життя мою люба сестричка Олексіюк Катруся. Ви запитаєте: «В чому причина?» А причина в тому, що її домагався старий і багатий – директор Бердичівського медичного коледжу. Із-за його похоті бідолаха повісилася. Йому, бачте, море по-коліна, бо в нього «криша» в Києві. Але це не кінець. Я буду боротися до останнього.

Сонечко, ми тебе завжди будемо пам’ятати і любити. Спочивай з миром. А його час скоро настане».

У другій половині дня четверга, 30 квітня, Катя приїхала додому до батьків у село Вербівка Хмільницького району. Юля, яка проживає у будинку неподалік, бачила її зажуреною. Спілкуватися сестра не мала бажання. Юля тільки попросила її наступного дня побути з дитиною. Бо в неї робочий день. Катя погодилася.

- У сусіднє село приїхав з Росії родич батьків, - продовжує розповідь Юля. – 1 травня мама й тато їздили до нього в гості. Взяли  з собою мою донечку, свою внучку. Тому Катя залишилася одна вдома.

Повернувшись додому, батьки були вражені побаченим. За словами сестри, Катя зробила зашморг із пояса від халата: одним кінцем обмотала шию, інший зачепила за газову трубу, що проходить у ґанку. Дівчина не залишила записки. Ні на що не скаржилася батькам, коли ті зібралися в гості. Юля переконана, що сестру підштовхнула до самогубства ситуація, що склалася у неї в училищі. Інших причин не знаходить. Стверджує, що їх не було і не могло бути. Говорить про це упевнено тому, бо добре знала свою сестру. Та нічого не приховувала від неї. Ділилася усім. Катя ні з ким більше не була такою відвертою, як зі старшою сестрою.

“Я не шлюха, чого він так до мене ставиться!”

- Одного разу Катя подзвонила і, схлипуючи, поскаржилася мені на директора училища, - розповідає Юля. – До того часу ні на першому, ні на другому курсі у неї не виникало проблем з навчанням. А тут їй не вдавалося скласти екзамен з предмету «Інфекції». Каже, викладачка відправила до директора. Той побачив, що вона хвилюється. Заспокоїв. Сказав, що все буде добре. Треба лише бути слухняною. Запросив увечері прийти до нього. Недвозначно натякнув, від чого залежатиме її іспит.

За словами сестри, Катя нікуди не ходила. Тоді вона ще не знала, що директор надалі не залишатиме її в спокої.

- Час від часу він викликав її в кабінет, - продовжує Юля. – Катя мені дзвонила і казала, що в неї коліна тремтять, коли відчиняє двері. Боялася, що може її зґвалтувати. Він здоровий, від такого не вирвешся.

Одного разу, повернувшись додому, Катя під час розповіді про домагання директора, мало не влаштувала істеричний крик. Так розповідає її сестра. Каже, вона плакала і кричала: «Чого він так до мене ставиться? Я не шлюха. Ні з ким не ходжу. Навіть хлопця не маю. За що мені така кара?»

Батьки хотіли забрати дитину з коледжу

Після такого надриву сестри вирішили зізнатися у всьому батькам. Раніше тримали це від них у таємниці. Мовчали, бо соромно було говорити про таке. Батьки прийняли рішення перевести дитину в інший навчальний заклад.

- Скільки не їздили у Бердичів, а зустрітися з директором не вдавалося, - каже Юля. – То він на нараді, то у від’їзді, то ще чимось зайнятий. Словом, вони зрозуміли, що той ховається від них. А коли нарешті вдалося побачити, він так і не віддав документи. Катя мала проходити практику у Хмільнику в лікарні. Але директор не відпустив. Сказав, що у Бердичеві теж є лікарня.

З часом Катя насторожила сестру. За словами Юлі, вона перестала ділитися своїми справами. Іспит залишався не складеним. В очах сум. З дому нікуди не виходила. Єдиною розрадою для неї залишався Інтернет.

- Я розмовляла з подругами Каті по коледжу, - розповідає Юля. – Запитувала, чим вона займається у вільний від навчання час. Дівчата говорили, що Катя перестала ходити на дискотеки. Тільки сидить в Інтернеті. Весь час тривожиться, коли її викликає директор.
Директор приховується?

- Ми запросили телебачення, щоб оприлюднили факт смерті Каті Олексіюк, - розповідає учасниця Бердичівської Самооборони Тетяна Примак. – 5 травня представники трьох всеукраїнських каналів разом з нами прибули до училища. Нам повідомили, що директор в Житомирі на нараді. Подзвонили в Житомир. Ніякої наради у той день з керівниками коледжів не проводили. На телефонні дзвінки пан  Клименюк не відповідав.

Журналісту RIA також не вдалося почути голос пана директора. На телефонні дзвінки упродовж вчорашнього вівторка абонент не відповів жодного разу.

- Я телефонувала директору одразу після того, як сестру зняли з петлі, - каже сестра загиблої Юля. – Він мені декілька разів повторив: «Юлечка, у мене руки чисті, я до її смерті не маю жодного відношення». Знаєте, що вразило – у його голосі не було жодної нотки смутку за тим, що з життя пішла юна дівчина, студентка його коледжу.

Запис на сторінці у Фейсбук учасниці Бердичівської самооборони Олени Івасюк: “Были на похоронах у Катюши Олексиюк, поверьте, тяжело даже писать об этом. Почему Катюша это сделала? Почему при виде невесты нету слез радости, а только рыдание подруг и родителей? Почему этот случай опять связан с Бердичевским медколеджем?  Не много ли вопросов? А может, эта беда от одного человека? Кто вернет дочь родителям?”

Народила від директора?

Учасниця Бердичівської Самооборони Тетяна Примак у розмові з журналістом RIA повідомила, що не залишать поза увагою трагічний випадок із студенткою. Є звернення до прокуратури Бердичева з вимогою розслідувати смерть дівчини за фактом доведення її до самогубства.

“Друзі Катерини розповідають, що до її смерті причетний директор коледжу Клименюк Володимир Петрович”, - написала на своїй сторінці у Фейсбук Тетяна Примак.

За словами пані Тетяни, раніше одна із студенток уже народила від директора. Співрозмовниця каже, що він не заперечував цей факт. Більше того, відсудив дитину у студентки. І тепер виховує її.

5 травня самооборонівці біля входу в училище організували куточок пам’яті і скорботи на честь загиблої студентки. Встановили її портрет у траурній стрічці, запалили свічки, принесли квіти. А сьогодні, 6 травня, починаючи з дев’ятої ранку, пікетуватимуть навчальний заклад з вимогою звільнення директора. Такий само пікет уже проводили у квітні. Тоді представники Самооборони прийшли в коледж із звинуваченнями директора у здирництві і сексуальних домаганнях.  

Разом з самооборонівціми тоді прийшов батько однієї зі студенток, який стверджує, що директор зґвалтував його доньку. Незважаючи на такі аргументи, директор заявив гостям, що вини за собою не відчуває, тому заяви писати не-бу-де. Саме так, протяжно, з сарказмом у голосі відповів представникам самооборони. У цей час у коридорі стояли студенти, які тримали в руках плакати з написами про те, що вони підтримують директора і вимагають не паплюжити його. У залі, де відбувалося зібрання, викладачі училища також горою стали за свого начальника.

 

 
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (17)
 • Дина Зенина

  "дурниці"-так никогда бы не написал квалифицированный юрист.  Где здесь этика?  Думаю, что вы  очень молоды и -простите- неумны..

  Анонім reply Дина Зенина

  Вдвічі нерозумно, не знаючи людини, називати її нерозумною. Разом з тим, я схиляюсь перед Вашим незрівняним інтелектом (вибачте, але інтелігентні і розумні люди в тексті до іншої людини займенники пишуть з великої літери (Ти, Ви, тощо). Повірте, це не образа, так, констатація факту, сентенція, так би мовити.

  Дина Зенина reply Анонім

  я благодарна Вам за замечание- действительно- Вы  -как обращение к лицу- пишется с большой буквы..Телефонный номер- 0969759082.жду звонка.
 • Дина Зенина

  и насчет"дурниць"..  Вот это уже неэтично- так писать.  Все-таки - я  женщина, старше вас,намного, думаю. И  опыта жизненного у меня больше.

  Анонім reply Дина Зенина

  На Вам судити про рівень моєї професійності, а стосовно життєвого досвіду...повірте, в мене його більше, не зважаючи на те, що Ви - жінка. Стосовно віку - досвід приходить не з віком, та й, зрештою, слава Богу, що мене за молодого тримаєте. А те, що писали про мій страх і переховування - повторюсь, дурниці. Коли дійсно живете в Бердичеві і маєте щирий намір хоч щось зробити - не закликайте мене надати свої дані, дайте свої і я відповім.
 • Дарья

  Дуже шкода дівчину, ще зовсім молода, співчуття рідним та близьким.
 • Анонім

  Страшна трагедія втрата дитини, а ми тут вправляємось в кмітливості. Я пропоную реальну допомогу як юрист. Контакти можна отримати в редакції.

  Дина Зенина reply Анонім

  чего  ж вы прячетесь за этим Анонимом - если вы юрист? Или тоже боитесь?  Кстати- интересно - какой суд выносил решение об  определении места жительства ребенка -Виктории , 5 лет, которую родила от Клименюка  бывшая его студентка ? можете узнать?  Дина Олейникова .

  Анонім reply Дина Зенина

  Я згоден допомогти, проте не нав"язую своїх послуг. Разом з тим, ні від кого і ні від чого не ховаюсь, тим більше не боюсь. А Вам, перед тим як писати дурниці, слід було б знати, що нав"язування своїх послуг є порушекнням професійної етики.

  Дина Зенина reply Анонім

  так напишите ваше имя и фамилию, и номер телефона , . я с вами свяжусь.  Я  живу в  Бердичеве  .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

20:58 Осінні канікули: через Вінниччину пустять три додаткові потяги. Куди поїхати? 19:35 Перехитрили суд. На волю вийшли звинувачені в нападі на тренера з бодібілдингу photo_camera 19:19 «Ваша сестра розуміє, що помирає». Про життя в очікуванні трансплантації photo_camera 17:58 П’яний водій на Volkswagen  влупився у припаркований ЗІЛ та це ще не все Від читача 00:43 Панельна дискусія "Протидія сексуальному насильству" 21 жовтня 2019 року 16:47 Найочікуваніша подія осені у світі дитячої моди – Kids Fashion Show Vinnitsya 19/20 (Новини компаній) 16:45 Їх пов’язав «КОРД» біля побитого заручника. Як міняли арешт корделівським бандитам 16:27 Силовика судять за хабар. Він позивається до СБУ, що не платить йому зарплату 15:59 «Великий бокс" на "Інтері": Олександр Гвоздик готовий до титулу абсолютного чемпіона 15:30 У Вінниці водій Peugeot на зебрі збив школяра. Подробиці про ще 3 аварії (ВІДЕО) 14:19 "Бабине літо" намірилося перейти в "бабину зиму": про погоду до кінця тижня 13:47 Боднарчука, що стріляв на заправці, не взяли під варту. Після суду в нього кидали яйцями play_circle_filled photo_camera 13:29 Опалювальний сезон у Вінниці: теплоносій подано на 303 будинка 12:29 На Вінниччині накрили нарколабораторію. Її облаштовував залежний у гаражі 12:10 Фонтан ROSHEN закривають через два дні. Хто виступатиме — таємниця 11:40 Де вінничани сидять без гарячої води? Перелік будинків, де прорвали труби 10:56 У Сутисках хлопчик впав у 8-метрову яму. Він у важкому стані в реанімації 10:30 «Не маємо права відступати» Вінницька облрада звернулася до Зеленського про неприпустимість формули Штайнмайєра 10:19 Цей день, 18 жовтня: яке сьогодні свято, прикмети та забобони 10:04 Правила догляду за журнальними столиками (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up