Стихія у Вінниці. Стояв транспорт, текли ріки по вулицях та не було світла

Стихія у Вінниці. Стояв транспорт, текли ріки по вулицях та не було світла
  • Вчора під час зливи у місті випала третина місячної норми опадів, були затоплені вулиці та приватні обійстя. А штормовий вітер повалив майже два десятки дерев.

Повалені дерева падали на транспорт

За даними рятувальників, сильна злива у Вінниці розпочалася 25 серпня з 15:35. Не обійшлося і без поривів вітру.

Повалені дерева перекрили рух на вулицях: Паліїв Яр, Острозького, Чорновола, Липовецькій, Пирогова, К.Коріатовичів, Келецькій, А.Первозванного, Некрасова, 600-річчя, Гуцала, Антонова на Немирівському шосе, а також у Вінницькому, Калинівському, Немирівському, Хмільницькому та Козятинському районах області.

На Пирогова гілля впало на автомобіль. Водійка, що була у салоні, не постраждала.

Тим часом, на вулиці Антонова негода пошкодила конструкцію балконної рами. Її довелося демонтувати бійцям ДСНС,

Також рятувальники відкачували воду з підтоплених будинків на вулицях Бевза, Володарського та Брацлавській.

До ліквідації наслідків негоди задіяли понад 100 ДСНСків та 26 спецмашин.

Випала третина місячної норми опадів

За даними синоптиків, у Вінниці за півдня випало 18,4 міліметра опадів. Дощ був дуже потужний, на дорогах утворювалися справжні ріки.

Менш ніж за пів дня негода у Вінниці повалила 19 дерев, майже по всьому місті відбулися обриви електропередач. Без світла було чимало адрес. Найбільше постраждали Старе місто та мікрорайон Пирогово. Також без світла майже добу залишаються мешканці будинків по вул. Шимка 8-16, вул. Київська 12, 14, 16, вул. Гоголя 15, 17, вул. Немирівське шосе, Волошкова, Некрасова та інші. Електрики і далі продовжують відновлювати електроенергію. 

— Пориву вітру сягали 22 метри за секунду. Це штормовий вітер, і така ситуація відноситься до «жовтого» рівня небезпеки. Стихія спричинила велику кількість поривів дротів, через відсутність напруги контактної мережі по вулиці Пирогова 25 серпня стояли тролейбуси та трамваї. Також не працював транспорт і на Немирівському шосе, — зазначають на сайті міськради.

Роботу транспорту повністю вдалося відновити ввечері близько 20 години.

Вінничани про стихію

У мережу вінничани виклали фото та відео, де було видно, що відбувається у місті. Про ріки на дорогах та повалені дерева ми писали у матеріалі: Транспортний колапс через дощ: Вінниця у заторах, на авто падали дерева.

Також додаємо деякі дописи, щоб згадати, як це все було:

 

 

Читайте також:

Сьогодні репетиція осені: синоптик розповіла, коли нас покинуть грози

Грози та шквали: ДСНС та синоптики попереджають про погіршення погоди

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ols Kat
    test
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:55 Збірна України з індорхокею, основу якої складали вінничани, на Євро в Осло здобула срібло photo_camera 21:00 У Вінниці відмовилися від нічної роботи пунктів незламності 20:03 «Збережи та розкажи»: у Вінниці стартує конкурс рецептів для гастрономічного путівника Поділля 19:07 Wellboy виступив для поранених захисників у реабілітаційному центрі Вінниці photo_camera Від читача 18:23 ГО «Захист держави» подала офіційне звернення до Гайсинської міської ради з пропозиціями щодо покращення благоустрою та якості життя в громаді. 18:46 «Борщ, у якому ложка стоїть»: як дегустатори з ЮНЕСКО просили добавки вінницького борщику 18:04 Де на Вінниччині можна пройти реабілітацію? Перелік медцентрів і лікарень 17:33 Від 8 тисяч гривень щомісяця: як діє програма «єЯсла» і чи покриє вона няню або садочок у Вінниці 17:10 Суне антициклон із Сибіру: якою буде погода на Вінниччині на вихідних 16:16 Світла майже немає: як Вінниця та сусідні регіони переживають найжорсткіші відключення за всю війну 15:25 «Магія Різдва» у дитячих серцях: як у Вінниці відбувся святковий фотоконкурс від «20 хвилин» (партнерський проєкт) 15:04 Через несправну піч у Іллінецькій громаді загинув пенсіонер photo_camera 14:18 Водій на Mercedes врізався в Nissan і втік, бо був п’яний 13:36 У Тульчині продовжили зимові канікули для школярів через мороз 13:19 На Вінницьких Хуторах люди скаржаться на маршрутку №19Б. У чому проблема? 13:12 Судитимуть 20-річного вінничанина, який намагався підпалити Український інститут національної пам’яті 12:28 Будинки з електроопаленням тепер у критичній інфраструктурі. Світло там не вимикатимуть 11:22 Обережно на дорогах: що роблять комунальники і чому не варто ставити авто вздовж проїзду 10:45 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:12 Ветерани з інвалідністю можуть отримати компенсацію за інвертори та акумулятори. Як подати заявку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up