Смертельні вихідні: на Вінниччині втопилися семеро людей. Будьте обережні!

Смертельні вихідні: на Вінниччині втопилися семеро людей. Будьте обережні!

Сумна статистика набирає обертів. Повідомили ще про чергові трагедії, які сталися на Вінниччині.

У суботу, 22 червня 2019 року,  до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у селі Мізяківські Хутори Вінницького району в ставку пропав чоловік. На місце приїхали рятувальники, але чоловіка не знайшли.

У неділю, 23 червня о 14:35 годині водолази підняли тіло потопельника та передали працівникам Нацполіції.

Також  22 червня ввечері у Немирівському районі в селі Рубань під час плавання у ставку зник 47-річний чоловік.

— Знайти та підняти на поверхню тіло чоловіка водолазам вдалося 23 червня о 18:20, — зазначають у Службі порятунку «101».

У неділю, 23 червня, за інформацією рятувальників, бійці ДСНС виїждали:

  1. Вінницький р-н, с. Мізяківські Хутори – на пошуку та вилученню тіла з води.
  2. Немирівський р-н, с. Рубань - на пошуку та вилученню тіла з води.
  3. Місто Жмеринка, пров. Степана Руданського – на пошуку тіла у водоймі.

Нагадаємо, у суботу, 22 червня, зі ставків витягнули тіла двох потопельників.

Рятувальники просять людей не нехтувати правилами безпеки під час відпочинку на воді.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Сергей Базяка
    І все по синці
  • Марина Кройтор
    Ребята, будьте ОСТОРОЖНЫ!
  • Юка
    Понапиваються до всрачки а потім починається "Дивись як я можу"
  • Ярослав Дмитренко
    Не лісти в ту вонючу воду!
    Ніна Тимофієва reply Ярослав Дмитренко
    Ярослав Дмитренко такий гарний мужчина, а так негарно висловлюється. Ніхто не застрахований від такого випадку.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:04 У Вінниці школярі запустили екскурсійний трамвай на маршруті №6 photo_camera 18:10 Де у Вінниці діятимуть платні парковки? Оприлюднили перелік вулиць photo_camera 17:35 Скільки коштує паркомісце у Вінниці та в інших обласних центрах? 16:47 Вінничани 60+ відкрили велосезон: щотижня катаються містом photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 16:02 Бригада екстреної допомоги з Вінниці доправила бійця ЗСУ на лікування до Європи photo_camera 15:08 У водія Volkswagen виявили пакети з блакитною кристалічною речовиною 14:33 У Вінниці тепер є свій міський додаток: тестуємо, що працює вже зараз 14:08 Влетів у відбійник і «надихав» 2,18 проміле: на водія склали три адмінматеріали 13:13 На Соборній Nissan збив жінку на пішохідному переході 12:37 Після зіткнення біля Махнівки мікроавтобус опинився у відбійнику: є травмовані 12:12 Чи змінилася якість освіти за останній час? Ми запитали вінничан 11:22 Скутер і ГАЗ не розминулися у Дашеві: є постраждала 10:45 «Наступного разу — без поспіху»: італієць пройшов подільське Camino за чотири дні 10:01 Зливи пошкодили посіви, а сади втрачають плоди: синоптики оцінили ситуацію на Вінниччині 09:27 Стріляв у підлітка та його товариша: жителя Серебринців відправили за ґрати 08:26 Збірна Вінниччини на чемпіонаті України з унібою втретє поспіль виграла командне золото 08:01 Вітаємо Юлію та Лева. Історія, заборони та прикмети 13 червня 21:30 «Казали, відходь, а він попросив гранати, патрони й залишився». Хвилюючі історії «рейнджерів» на Курщині 21:01 Молитва під обстрілами: як капелани допомагають бійцям триматися на війні photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up