Сезон полювання триває. Інспектори проводять рейди

Сезон полювання триває. Інспектори проводять рейди
  • На Вінниччині другий місяць триває сезон полювання на пернату дичину.
  • Інспектори екологічної інспекції проводять рейди по виявленню та попередженню фактів браконьєрства.

 Протягом вересня 2020 року відбулося 7 рейдових перевірок по виявленню фактів браконьєрства провели інспектори відділу екологічного контролю тваринного світу та біоресурсів  екологічної інспекції Вінниччини.

Так, в мисливських угіддях Жмеринського Товариства мисливців і рибалок біля села Сербинівці, під час проведення полювання на пернатих, громадянин не здійснив запис про здобуту дичину до щорічної картки обліку, чим порушив закон. На вищевказаного мисливця складено протокол про адміністративне правопорушення.

Інспектори наголошують, що найчастішими зафіксованими порушеннями є полювання без відстрільної картки на право добування та без контрольної картки обліку добутої дичини, а також відсутність відповідних документів на собак мисливських порід.

Станом на 22 вересня 2020 року під час проведення даних перевірок було складено 8 протоколів про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, цьогоріч на Вінниччині мисливський сезон розпочався 8 серпня. Загальна площа мисливських угідь області — більше двох мільйонів гектарів. Щорічно посвідчення мисливця отримує більше півтисячі вінничан, усього в області їх понад 28 тисяч. До сезону-2020 понад тисячі мисливців змінили контрольні картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

Михайло Костик, начальник відділу екологічного контролю тваринного світу та біоресурсів екоінспекції області попереджає, щоб мисливці мали всі необхідні документи.

— Основні порушення в сезон полювання — це відсутність посвідчення мисливця та контрольної картки добутої дичини, — розповідає Михайло Костик.— Також звіролови Вінниччини грішать тим, що не мають дозволу на зброю, чи на мисливську собаку. Тих, хто не дотримується правил, чекає штраф від 102 до 1020 гривень. Браконьєри, і всі ті, хто незаконно здобуває дичину, — відповідатимуть перед судом.

Минулого року на Вінниччині державною єгерською службою та інспекторами складено 216 протоколів про порушення правил полювання. Із них притягнуто до відповідальності 216 чоловік. Накладено штрафів на суму 40205 грн.

Начальник відділу екологічного контролю тваринного світу наголошує: мисливці повинні дотримуватися правил поведінки зі зброєю, аби уникнути трагічних випадків на полюванні. Перед початком полювання всі мисливці повинні пройти інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійснення полювань.Також полювати дозволено лише на територіях мисливських господарств,та у встановлені законом терміни.

Читайте також:

Дерева рубають — друзки летять, або як відбувається масове знищення лісів на Вінниччині
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ярослав
    > Перед початком полювання всі мисливці повинні пройти інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійснення полювань.
    Який в жопі інструктаж. Хто їм буде його давати? Собака мисливська? Чи комарі? Чи навіть якщо нас зібралось декілька, ми що одне одному повинні інструктаж давати? Цирк на дроті?
  • Ярослав
    Я трохи не розумію, ну вполював він щось, і що прям одразу має галку поставити в папірці? І цікаво як ви їх ловите? Що, в кущах сидите, чекаєте поки не стрельне, і вискакуєте одразу, не даючи можливості видихнути після пострілу? А боїтесь, но просто без голови залишетесь при таких маневрах? Людина з рушницею, зпереляку пальне, і до сраки вам уже ті правила і закони із підземлі!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вінниччину накриє штормовим вітром. Далі — похолодання, ожеледиця і сніг 20:02 У Кущинцях прощаються з 27-річним воїном Богданом Баранюком, якого вбив ворожий FPV-дрон photo_camera 19:05 Надзвичайники несли важкохвору два кілометри на ношах до «швидкої» та загасили п'ять пожеж photo_camera 18:49 Ідеї бюджетних сувенірів до Різдва: що подарувати рідним та скільки це коштує photo_camera Від читача 20:19 Мітинг проти свавілля малолітнього тирана 18:10 Понад 170 тисяч збитків за п'ять кіло риби. На Сниводі зловили браконьєрів із сітками photo_camera 17:43 Янчак хотіла іншого суддю, але відмовили: як просувається справа про побиття військового в ТЦК play_circle_filled 17:11 У Вінниці шукають 33-річного Анатолія, який самовільно залишив лікарню 16:25 У Центрі реабілітації «Поділля» завершили модернізацію приміщень для реінтеграції ветеранів та людей з інвалідністю (Пресслужба Вінницької обласної ради) 16:16 Місто генераторів: як Вінниця живе у постійному гудінні та чи можна із цим щось вдіяти 15:35 У Стрижавці легковик збив жінку на пішохідному переході photo_camera 15:17 У Вінниці здали два муніципальних будинки. Хто отримав квартири? 14:27 Українським воїнам із «Хрестом бойових заслуг» встановили щомісячну виплату 12 000 гривень 13:30 Сміттєвоз зніс паркан 12-го ліцею, далі — масове зіткнення авто та травмована дитина 13:15 Вбивство на заправці у Жмеринці: суд не пом’якшив запобіжний захід 12:35 141 квартира для працівників та їхніх родин: МХП збудувала корпоративний будинок у Ладижині (новини компаній) 12:06 36 операцій і втрата мами: у Європарламенті плакали, коли Ромчик говорив про трагедію у Вінниці play_circle_filled 11:12 Зграя домашніх собак пошматувала 11-річну дівчинку в селі Лопатин 10:10 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 10:09 Сотні вінничан тимчасово без води та тепла. АДРЕСИ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up