#Щедрий вівторок. Як долучитися до благодійного руху та допомогти нужденним

#Щедрий вівторок.  Як долучитися до благодійного руху та допомогти нужденним
  • Вінниця приєдналася до Всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок».
  • Першу партію допомоги уже зібрали. Там теплий одяг, продукти та дезінфікуючі засоби.
  • Долучитися та зробити добру справу може кожен вінничанин. Як це зробити?

Департамент соціальної політики та Територіальний центр соціального обслуговування у рамках руху  #Щедрий вівторок зібрали продукти харчування, теплий одяг, дезінфікуючі засоби та інші необідні речі для малозабезпечених верств населення. Усе це вони передали громадській організації «Полум’я надії». 

— Усі зібрані речі ми передали громадській організації «Полум’я надії», яка спрямовані їх тим категоріям населення, які найбільше їх потребують, а саме: сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в міському центрі соціальних служб, кризовим сім’ям, а також безпритульним особам, — каже директорка департаменту соціальної політики міськради Валентина Войткова. 

Як долучитися?

Усі, хто бажає долучитися до естафети добра та допомогти малозахищеним верствам населення, можуть звертатися до волонтерів громадської організації «Полум’я надії» за номером 073 421 92 09.  

Довідка

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок. 

Цьогоріч, #ЩедрийВівторок  відзначають 1 грудня. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. 

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 30 листопада, які ви могли пропустити

Сьогодні вітаємо Платона та Романа. Історія та прикмети 1 грудня

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Троє померли, ще троє захворіли: Вінниччину атакує небезпечна інфекція play_circle_filled 20:08 Старі труби замінили на нові: на вулиці Довженка у Вінниці завершують ремонт водогону photo_camera 19:19 «Не ведіть хвору дитину в школу: головні поради батькам перед 1 вересня 19:02 У ставі Поділля шукають причину забруднення — воду відправили на аналіз photo_camera Від читача 12:29 Підтримка, яка поруч: «Українська команда» та World Woman Club щомісяця допомагають ВПО, військовим і їхнім родинам 18:33 35 років тому путч у москві «поховав» срср: як слідчий з Вінниці допитував охоронця Горбачова 18:01 Горіли поля, узбіччя та лісосмуги. Вогонь випалив шість гектарів землі photo_camera 17:58 У центрі Вінниці почали облаштовувати інклюзивний майданчик за 11,6 мільйона. Як він виглядатиме? photo_camera 17:11 Молодь Студенянської громади отримала майже 600 тисяч гривень на три нові проєкти 17:00 Чому в салоні автомобіля з’являється неприємний запах і чому освіжувач не вирішує проблему (Новини компаній) 16:48 Вінниця витратить 1,1 мільйона на фонтани. Що саме зроблять за ці гроші photo_camera 16:31 Диван, солома та веранда загорілися на Вінниччині photo_camera 16:01 У Вінницькій колонії довічник керував «вибиванням» грошей із СІЗО 15:09 Домашній арешт не погодили: 17-річний підозрюваний у смертельній ДТП залишиться під вартою 14:37 Серед 103 звільнених із полону — шестеро воїнів із Вінниччини play_circle_filled photo_camera 14:09 У Козятині затримали рецидивіста за замах на зґвалтування 7-річної дитини 14:05 «Нива» стартує в Кубку України домашнім матчем із «Рухом» 13:25 Прийом кольорових металів у Вінниці: як здати метал вигідно та прозоро (Новини компаній) 13:13 Найбільше штурмів — біля Костянтинівки: що відбувається на фронті photo_camera 12:21 Вінниця шукає керівника для транспортної компанії. Обіцяють від 1,5 мільйона доходу на рік
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up