«Савой» після реконструкції тріснув. ВААС подає на «МУР» в суд

«Савой» після реконструкції тріснув. ВААС подає на «МУР» в суд
Колишній готель «Савой» в 2011 році перейшов у користування Вінницького апеляційного адміністративного суду (ВААС). В 2012 році ВААС уклав договір з товариством з обмеженою відповідальністю «МУР» на ремонт та реставрацію будівлі. 31 серпня 2015 року ВААС звернувся з позовом до Господарського суду Вінницької області про зобов’язання виконати умови договору підряду товариством з обмеженою відповідальністю «МУР».

Відповідно до договору за 23 квітня 2012 року «МУР» повинен був своєчасно усунути недоліки робіт, допущених з його вини.  Також згідно договору, ВААС  має право вимагати від генерального  підрядника  (ТОВ «МУР»)  безоплатного виправлення недоліків, що виникли внаслідок допущених порушень. Крім того, №МУР» давав гарантію на якість ремонтних робіт протягом 10 років  від дня прийняття об’єкта замовником (ВААС). Комісія  в складі представників ВААС та ТОВ «МУР» склала  акт, яким виявлено ряд недоліків на фасаді приміщення колишнього готелю «Савой».

Керівники ТОВ «МУР» в одній відповіді категорично заперечили усунути  виявлені дефекти, а в іншій ніби-то погодились усунути руйнування.

В зв’язку з неоднозначною  позицією керівництва ТОВ «МУР» Вінницький апеляційний адміністративний суд подав позов щодо захисту своїх прав до Господарського суду Вінницької області. В позові ВААС вимагає  суд зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «МУР» безоплатно усунути  недоліки (дефекти) у роботі, які зафіксовані в Акті про порядок і строки усунення виявлених недоліків (дефектів) при виконанні протиаварійних та реставраційних робіт приміщень Вінницького апеляційного адміністративного суду на  фасадах з боків вулиць Козицького та Соборної буд. №34/48 у місячний строк з дати набрання рішенням законної сили.

Нагадаємо, що ТОВ «МУР» за виготовлення та заміну вікон, посилення стін металевими тяжами, проект, його експертизу, протиаварійні роботи по фасаду  отримало 2 мільйона 602 тисячі гривень.

Читайте також: “Першу шестиповерхову будівля Вінниці з ліфтом та каналізацією почали будувати у 1912 році”

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Анонім
    Полный ржачь!

    Ща откатчики обидятся и подадут встречный иск на ВААС и потребуют откаты "взад".

    За  сумму "реконструкции" можно было три новых Савойя построить, что, кстати было, очевидно, и сделано. Нужно поискать по окресностям в новых поместьях.

    Но  и использование гипсовой шпаклёвки   при внешних работах и применение прочих материалов не назначению - это не шедевр в Виннице, это - норма!!! И - не только это.... Так  что - это не Савой треснул, это у кое-кого -то бошки от жадности  треснули.

    Если бы виннитчане узнали выброшенную на ветер, (т.е. "на Савой") сумму, то приближающиеся выборы прошли бы очень занимательно!

    P.S. Посадок не будет, могу поспорить, поделятся, - не впервой, чо!
    Дарья reply Анонім
    Згодна з тобою на всі 100%.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:27 Рекордні конкурси та несподівані результати. Хто очолить школи Вінниці у новому навчальному році 15:15 Погрози та насильство над 15-річною дівчинкою: у Тульчинському районі судитимуть вітчима 14:31 «Але ж довідка фіктивна, панове судді»: чому у Хуторах син не може оформити спадщину мами 14:11 Одна людина загинула, ще восьмеро травмовані: на Вінниччині сталися чотири ДТП photo_camera Від читача 14:50 Волонтери «Української команди» завітали до села Кошаринці: підтримка, яка приходить від щирого серця 13:07 Найвища інтенсивність на трьох напрямках: сили оборони відбили масовані атаки ворога photo_camera 12:21 П'ять шляхів до власного житла у Вінниці: розбираємо всі актуальні програми від держави photo_camera 12:00 Зібрали сміття та зрізали чагарники: на набережній у Вінниці влаштували толоку photo_camera 11:00 Боронив країну у складі «Червоної Калини»: у Вінниці прощаються з Володимиром Шевчуком 10:00 Воював з 2014 року та обороняв Маріуполь: загинув 46-річний боєць «Вовків Да Вінчі» з Вінниці 09:25 Інтернет-магазин ЖУК: місце для ваших вдалих покупок! (Новини компаній) 09:00 На фронт пішов одразу після університету: на Донеччині загинув десантник з Вінниці 08:15 20 липня — День шахів в Україні: історія, заборони та маловідомі факти 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 липня, які ви могли пропустити 20:04 «Не можу без своєї країни»: 80-річна жінка пережила окупацію, повінь, Індію та повернулася на Вінниччину садити город 19:09 Грози, дощі й помітне похолодання: якою буде погода на Вінниччині на початку тижня 18:08 Від Софії до Аскольда. Які імена обирали батьки для дітей у 2026 році 17:03 Ще 260 препаратів стали доступними: які ліки українці тепер можуть отримати безкоштовно 16:14 Стартували виплати «Пакунка школяра». Кому дадуть п'ять тисяч гривень і на що їх можна витратити 15:33 Від реабілітації до бізнесу: за рік «Побратим» у Вінниці надав майже 13,5 тисячі послуг ветеранам
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up