Рейтинг «Доступно.UA»: Вінниця випередила п’ять українських міст та зайняла 1 місце

Рейтинг «Доступно.UA»: Вінниця випередила п’ять українських міст та зайняла 1 місце

Вінницю визнали найдоступнішим містом в Україні. У Києві презентували рейтинг «Тостер» від ініціативи Доступно.UA. наше місто очолило рейтинг.

Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у ФБ.

Перевірку на безбар’єрність у рамках рейтингу разом з Вінницею проходили ще п’ять міст. Команда Доступно.UA. на чолі з Дмитром Щебетюком тестувала муніципальні установи, громадський транспорт, аптеки, торговельні центри, банки, кав’ярні тощо. Також звертали увагу на тротуари, пішохідні переходи, велодоріжки, пандуси та з’їзди у дворах.

— До ідеалу ще далеко, але ми рухаємось у правильному напрямку. Дуже важливо, коли люди з інвалідністю можуть гуляти містом, відвідувати різні заходи і заклади, жити на повну. Доступний простір потрібен не тільки людям на візках. Ми почали робити місто комфортним для всіх, дякуючи Раєчці Панасюк та ГО "Гармонія". І це завдання не тільки влади, а і бізнесу, всієї громади, , — розповідає Моргунов.

За його словами, «усі зауваження і рекомендації врахуємо. Та будемо працювати далі, щоб міський простір був ще більш зручним та інклюзивним».

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Алексей Степанчук
    У меня папа калясочник,  ни в одну парикмахерскую попасть не может (((
  • Наталия Янко
    Особенно вход и выход с ж/д вокзала:пандусы, которыми нельзя воспользоваться, падус возле универмага с правой стороны под огромным углом наклона и только до половины лестницы. Называется путь в никуда.
  • Dmytryk Viktor
    Я так розумію , що при визначенні рейтингу доступності , ніхто не враховував ціни на житло )
  • Богдана Гончар
    Не смішіть
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Укріплення рубежів з Придністров’ям: у Тульчинському районі посилили заходи безпеки 20:43 Встановлення групи інвалідності через ЕКОПФО: які критерії оцінює комісія і чому можуть відмовити? 20:03 День відкритих дверей у Вінницькому політехі. Абітурієнтів запрошують обрати професію майбутнього 19:31 Тендери з постійними скаргами: як на Вінниччині закуповують системи оповіщення під час війни Від читача 13:27 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога 19:11 У Лука-Мелешківському ліцеї за 173 мільйони збудують сучасне протирадіаційне укриття 19:00 Храми, що вражають красою та історією: які церкви обовʼязково варто побачити у Вінниці photo_camera 18:04 Для легкових авто запустять онлайн-бронювання для перетину кордону. Як працюватиме сервіс 17:02 Малі річки — великі виклики. У хабі «Місто змістів» обговорили стратегію збереження міських водойм photo_camera 16:02 «Ми одна велика родина»: у Вінниці гвардійці відвідали поранених побратимів у госпіталях photo_camera 15:03 У Вінниці та Барі рятували пенсіонерок, яким стало зле у власних оселях 14:15 Лабораторія магів і шоу бульбашок: Парк Легенд у Вінниці перетвориться на магічний світ Гаррі Поттера (Новини компаній) 14:04 Вуличні кашпо з сакурою та сосною переїхали на трамвайну зупинку біля медуніверситету photo_camera 13:08 За чотири місяці вінничани 42 рази скористалися «тривожною кнопкою» виклику поліції 12:43 Вінничанину погодили 500 тисяч компенсації за пошкоджене росією майно — найбільше з усіх 12:13 Від сонячної енергетики до віртуальної реальності — у ВНТУ відкрили надсучасні лабораторії для досліджень photo_camera 11:02 Через пожежу в Джулинській громаді загинула 87-річна жінка 10:10 Напад на інспекторку з паркування у Вінниці: водій BMW вдарив жінку під час фіксації порушення 10:00 Шукаєте плитку та сантехніку, але не знаєте де дивитися? Почніть з цих салонів у Вінниці (партнерський проєкт) 09:49 Де у Вінниці 22 квітня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up