Реєстрація шлюбу та розлучення: нотаріуси зможуть одружувати та розлучати

Реєстрація шлюбу та розлучення: нотаріуси зможуть одружувати та розлучати

Нотаріуси можуть отримати право реєструвати шлюби і розлучення. Про це повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська.

Значну частину роботи по боротьбі з рейдерством вже зроблено, повідомляють у пресслужбі Кабміну.

Міністр юстиції України Денис Малюська під час презентації «To do list» Мін’юсту розповів, що в перші місяці роботи було реалізовано 12 пунктів із 22 дорожньої карти з протидії рейдерству.

— З першого вересня було зроблено величезну кількість роботи, ще більше ми плануємо зробити до кінця цього року. У нас є 3 напрями, за якими ми боремось з рейдерством. Перший – це перезавантаження персоналу. Другий – удосконалення законодавства, яке містить багато прогалин та недоліків. Третій – розбудова ІТ інфраструктури: впровадження ризик модулів, MobileID та інших сучасних технологій, що знизить ризики незаконного втручання людини в систему, – наголосив Денис Малюська.

За словами очільника відомства, наразі Мін’юст працює із Верховною Радою, аби розширити перелік функцій, які виконують нотаріуси. Наприклад, нотаріуси вже найближчим часом отримають право реєструвати шлюби і розлучення.

У сфері нотаріату на часі впровадження сучасних технологій: Е-нотаріату, електронного документообігу, засвідчення web-сторінок.

Посадовець зазначає, що наступний напрям роботи – виконання судових рішень та зменшення кількості мораторіїв.

Читайте також:
Будні РАГСу: 412 пар одружилися за добу, а деякі шлюби розпалися після весілля

Опитування

Куди б ви пішли на реєстрацію шлюбу?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Бус центр
    может в ОСББ еще
    Ксения Окунева reply Бус центр
    Тсс.. Не подавай идею
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:14 2,7 мільйона з бюджету ліцею «випарувалися»: бухгалтерці загрожує до 12 років тюрми 13:13 Сильний вітер залишив без світла понад 60 тисяч абонентів photo_camera 12:11 Понад 20 повалених дерев та обірвані дроти: де у Вінниці сьогодні не буде світла й води 11:40 На Вінниччині модернізували майстерні у двох профколеджах (Пресслужба Вінницької обласної ради) Від читача 08:08 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА І ПРОЦЕСУ «МАЙСТРИ ЦИВІЛІСТИКИ» ВІДБУВСЯ! 11:11 Вінниця прощається із кавалером «Золотого хреста» Павлом Шибінським 10:20 Від шлюбу до розлучення: хто у Вінниці консультує з усіх сімейних питань (партнерський проєкт) 10:03 Майже сотня виїздів за добу та госпіталізація у Козятині: наслідки потужного буревію play_circle_filled photo_camera 09:15 Вінниця прощається з десантником 79-ї бригади Федором Грибовським 09:13 В цей день вітайте Івана та Марію. Історія, заборони та прикмети 27 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 20 по 27 квітня, які ви могли пропустити 19:52 Заморозки та штормовий вітер чекають на вінничан наприкінці квітня. Детальний прогноз на робочий тиждень 19:36 Чемпіонат України із Зендокай Карате-до присвятили пам’яті тренера Віталія Гнатовського photo_camera 19:20 Слаломісти Вінниччини виграли командний залік на чемпіонаті України 18:09 Що відзначаємо у травні 2026: зберігайте календар важливих дат, щоб нічого не пропустити 17:14 Понад два мільйони українців уже скористалися програмою кешбеку за пальне. Скільки можна заощадити 17:03 Браконьєр із Хмільницької громади заплатить 81 тисячу гривень за незаконний вилов риби 16:12 Укрзалізниця змінює ціни на квитки: хто платитиме більше і як заощадити 15:04 У двох вінницьких коледжах відкрили сучасні майстерні за європейські кошти 14:54 Куди звертатися, якщо через негоду впало дерево? Перелік контактів та інструкція для водіїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up