ПриватБанк допомагає розвивати електронну демократію у Вінниці (Прес-служба ПриватБанку)

ПриватБанк допомагає розвивати електронну демократію у Вінниці (Прес-служба ПриватБанку)

Вінничани отримали можливість скористатись сервісом «Громадський бюджет» і вже 1 жовтня голосуватимуть за проекти громадського бюджету за допомогою послуги BankID ПриватБанку.

Містяни, авторизувавшись через BankID, можуть подавати свої проекти або голосувати за вже наявні на сайті. Окрім того, банк впроваджує можливість голосувати за проекти громадського бюджету через термінали самообслуговування ПриватБанку в населеному пункті, де триває голосування. 

Щоб віддати свій голос через термінал, потрібно авторизуватися за фінансовим номером телефону або за допомогою банківської картки, у меню «Голосування за проекти міст» обрати потрібний проект та проголосувати. Процес максимально простий – голосування відбувається швидко, у кілька кліків. Зручна відеоінструкція голосування через термінал.

Жителі Вінниччини можуть пропонувати свої проекти місцевого розвитку та впливати на розподіл визначеної частки коштів місцевого бюджету шляхом голосування за ті чи інші проекти. Наразі до сервісу підключено понад 70 міст та об’єднаних територіальних громад із різних куточків України.

Запрошуємо усіх жителів Вінниці долучитися до голосування. Усього кілька кліків - і ви зміните рідне місто на краще.

Довідково: “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP) – швейцарсько-українська програма, яка фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, та виконується Фондом Східна Європа та Innovabridge Foundation. Програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:02 Бригада екстреної допомоги з Вінниці доправила бійця ЗСУ на лікування до Європи photo_camera 15:08 У водія Volkswagen виявили пакети з блакитною кристалічною речовиною 14:33 У Вінниці тепер є свій міський додаток: тестуємо, що працює вже зараз 14:08 Влетів у відбійник і «надихав» 2,18 проміле: на водія склали три адмінматеріали Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 13:13 На Соборній Nissan збив жінку на пішохідному переході 12:37 Після зіткнення біля Махнівки мікроавтобус опинився у відбійнику: є травмовані 12:12 Чи змінилася якість освіти за останній час? Ми запитали вінничан 11:22 Скутер і ГАЗ не розминулися у Дашеві: є постраждала 10:45 «Наступного разу — без поспіху»: італієць пройшов подільське Camino за чотири дні 10:01 Зливи пошкодили посіви, а сади втрачають плоди: синоптики оцінили ситуацію на Вінниччині 09:27 Стріляв у підлітка та його товариша: жителя Серебринців відправили за ґрати 08:26 Збірна Вінниччини на чемпіонаті України з унібою втретє поспіль виграла командне золото 08:01 Вітаємо Юлію та Лева. Історія, заборони та прикмети 13 червня 21:30 «Казали, відходь, а він попросив гранати, патрони й залишився». Хвилюючі історії «рейнджерів» на Курщині 21:01 Молитва під обстрілами: як капелани допомагають бійцям триматися на війні photo_camera 20:10 Вінничани матимуть більше поїздів до Одеси та Карпат 19:15 Не завадив навіть дощ: в ліцеї №27 випустили дев’ятикласників та допомогли технікою для ЗСУ play_circle_filled photo_camera 19:05 У Соколовій пожежа в будинку забрала життя 74-річного чоловіка photo_camera 18:18 Черепашинці, Могилівка, Губник: чи є ризик опромінення у затоплених кар'єрах? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up