Пікнік у масках. Поліцейські «розігнали» підлітків, які зібралися лісопосадці

Пікнік у масках. Поліцейські «розігнали» підлітків, які зібралися лісопосадці
  • Правоохоронці контролюють, щоб громадяни під час карантину не збиралися групами та радять сидіти вдома. 
  • Профілактичну бесіду на днях поліцейські провели групі підлітків, які влаштували пікнік.

Інцидент стався 27 березня. Про це у фейсбук пише Поліція Вінницької області.

— Під час несення служби увагу працівників піщанської поліції привернула група підлітків, які під час карантину у лісопосадці влаштували пікнік, — йдеться у повідомленні. — Поліцейські роз’яснили дітям про існуючу небезпеку зараження вірусом COVID-19 та рекомендували їм в цей час залишатися вдома.

До 24 квітня, нагадуємо, в Україні оголошений карантин та надзвичайна ситуація. Людям радять залишатися вдома та без зайвої потреби не виходити на вулицю. Також заборонені масові зібрання.

— Шановні друзі, дотримуйтесь карантинних правил, відповідально ставтесь до своїх дітей, не дозволяйте їм виходити без нагальної потреби з дому, збиратись групами. Контролюйте, щоб ваші діти користуватись захисними масками, рукавички, використовували антисептичні засоби, дотримувались відстані один від одного не менше двох метрів. Спонукайте їх до цього власним прикладом, — додають у поліції.

 

Читайте також:

Без ДПА, але зі ЗНО: до чого варто готуватися цьогорічним випускникам

В Україні на коронавірус захворіло уже 418 людей

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:11 «Подивився на небо і подумав: «А чому б не СКАЙ?» Легендарний рок-гурт СКАЙ у суботу у Вінниці розпочне тур до 25-річчя play_circle_filled photo_camera 21:00 Як зустрічатимуть звільнених з полону? У Вінниці затвердили алгоритм 20:07 Медовий Спас 2026. Коли святкують Маковія та що обов'язково несуть до храму 19:40 Студент у «розшуку» ТЦК: чи мають право вищі навчальні заклади відмовити у вступі або відрахувати? Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 19:05 До +34° без жодної краплі дощу: синоптики розповіли, коли Вінниччину накриє спека 18:22 Унікальну «Сорочкову карту Вінниччини» вперше покажуть у музеї. Вхід вільний 17:43 «Народився в сорочці» — у Літині врятували чоловіка, який упав у 8-метрову криницю 17:21 Компенсація за воду: 9 тисяч вінничан подали документи на ці виплати 16:57 У Вінниці відкрили запис на безкоштовний прийом кардіолога та УЗД. Хто може скористатися 16:23 У Немирівській громаді після ДТП рятувальникам довелося змивати мед з дороги 15:15 Які вінницькі школи та садочки ремонтували. Та скільки на це витратили грошей 15:03 Автобус №16 хочуть продовжити до Агрономічного та зоопарку. У Вінниці зареєстрували петицію 14:08 Лише 670 грамів. У Вінницькому перинатальному центрі народилося передчасне немовля 13:04 «Панічні звернення військових» створені ШІ: у 120-й бригаді попередили про нову хвилю діпфейків 12:10 У Крижопільській громаді спільно з обласною радою реалізовано два проєкти з підтримки військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:09 Понад сім тисяч людей скинулися на автобуси для Вінниці. Першу партію вже придбали на аукціоні в Кельце photo_camera 11:08 На Вінниччині виявили росіянку, яка незаконно перебувала в Україні 10:14 У центрі Вінниці планують оновити шість зупинок громадського транспорту. Які саме 09:42 До ранку без води частина Вишеньки та Пирогова. Де ще 29 липня ремонтують мережі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up