Під час трагедії 2 травня в Одесі загинув вінничанин

Під час трагедії 2 травня в Одесі загинув вінничанин
В Одесі, 2 травня, під час пожежі в будинку профспілок загинув вінничанин. Крім нього та жителя Миколаєвської області всі решта виявились жителями Одеси та області.

Трагедія сталася після того, як між сепаратистами і проукраїнськими активістами виникли сутички. Після стрілянини сепаратистів загнали у будинок Профспілок, який через деякий час зайнявся.
- З 48 загиблих шестеро загинуло від куль, 32 людини вчаділи від пожежі, десятеро розбилось, коли вистрибували з вікон. Серед загиблих  -  7 жінок і один неповнолітній. Всі вони – окрім жителя Миколаївської області та Вінниці виявились мешканцями з Одеси та області. Особи трьох загиблих досі не встановили.
Інформація про те, що серед загиблих були жителі Придністров’я, не підтвердилась. Не знайшли на місці події експерти й слідів спеціального газу та вибухової речовини,- сказав на прес-конференції начальник головного управління МВС України в Одеській області Іван Катеринчук, повідомляє РБК Україна.

Читайте також:

Кривава п’ятниця в Одесі: як це було

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
  • Anonymous
    пошла нахуй
  • Anonymous
    Розумно. І, головне, як змістовно! :D
  • Anonymous
    18.05 - сводка Ну что? Сегодня 19-е? Встречай, украина, хероев своих! Раненых и убитых! В моргах и госпиталях! В крематориях и оврагах! В списках дезертиров, и в розыске. Ибо так ВАШЕ командование списывает с себя ответственность за гибель ВАШИХ родных. Для нас теперь они ничем не отличаются от карателей 118 батальона. Жены, матери, сестры любого погонного украины, не мы пришли в ваши города убивать и грабить. Варианта теперь два иби вы забираете своих мужиков здоровыми или мертвыми. Теперь от Стрелка Итак, сегодняшняя сводка. "А-а-а! Вот и ты старина! Садись ,пей своё пиво! Сегодня хорошая сводка!" (с) Сегодня рано утром с двух сторон одновременно был атакован блокпост противника в районе н.п. Малиновка. Одновременно был обстрелян из миномета и нескольких гранатометов с близкого расстояния. 2 БТР сгорели на месте, блокпост полностью разбит, противник понес большие потери в живой силе. Наши потери - 1 раненый. В районе полудня, подвергли минометному обстрелу рощу в районе дороги Славянск-Краматорск, в которой располагаются сводные подразделения нацгвардии, 25-й и 95-й аэромобильных бригад и расположенный рядом блокпост. В роще - три очага пожара, в бинокль было прекрасно видно, как в панике разбегается множество солдат (роща небольшая - 400 на 50 метров). Выпустили 60 мин 82-мм по роще, 10 снарядов "Ноны" по блокпосту. Еще 6 снарядов отправили на позиции артиллерии на обратный скат г.Карачун. Позже на Карачуне и у блокопста садились вертолеты - вывозили раненых. Ближе к вечеру наше разведывательное подразделение получило информацию о расположении противника в н.п. Селезневка (окраина города, 2 км севернее Семеновки). Разведгруппа скрытно вошла в село и в скоротечном бою уничтожила 6 "нацгвардейцев" (черная форма, "разрисованные" лозунгами и эмблемами "правого сектора" шлемы) , еще с десяток ранены. Сожжен КАМАЗ.Всего, по данным радиоперехвата, за сегодняшний день потери противника убитыми и раненными превысили 100 человек, уничтожено 3 БТР, радиостанция на базе ГАЗ-66, 2 грузовые автомашины. По данным населения, убитых противник теперь засовывает в пластиковые ящики из-под стрелкового оружия и вывозит в Изюм, где трупами забиты уже все морги - холодильники переполнены. С наступлением темноты противник ведет беспокоящий огонь по нашим позициям из гаубиц и минометов.Только что доложили - наше разведподразделение атаковало блокпост БЗС. Выстрелом из "Мухи" уничтожен 1 БМП. Несколько нацгвардейцев выведено из строя убитыми и ранеными. Противник долбит блокпост, откуда наши вышли, из гаубиц... Но там никого нет. :-) Р.S. по поводу больших потерь противника:"В роще народу было набито, как сельдей в бочке. А попадали очень удачно и кучно. Тоже самое было в Малиновке - все стояло очень плотно. "
  • Anonymous
    Выплюнь жвачку, урод.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:05 До 500 тисяч гривень на утеплення та модернізацію будинків. Як ОСББ отримати фінансування 14:14 Комариний сезон у розпалі: чому у Вінниці їх так багато та чи є ризики для здоров’я 13:25 Народного артиста Миколу Янченка поховають 3 липня. Де і коли можна попрощатися 13:07 Гайсинські аграрії «накрутили» збитків на мільйон: енергетики викрили махінації з лічильником Від читача 09:37 Правила безпечного користування соціальними мережами 12:21 Відчути Поділля на смак. П'ять страв із історією, які варто приготувати вдома photo_camera 12:15 Звільнення з військової служби у зв’язку із закінченням контракту: хто має право та в чому складність 11:48 Вінничани заборгували за тепло понад 172 мільйони гривень. За яких умов справу передають до суду 11:30 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:55 Смерть 10-річного хлопчика в Серебрії. Матері посилили вирок до шести років позбавлення волі play_circle_filled 10:02 Майже три тижні лікарі боролися за його життя. Вінниця прощається із Героєм Володимиром Кравченком 09:37 У Вінниці ремонтують мережі. Перелік адрес без води та світла 09:14 Ворог атакував Україну десятками дронів і ракет. У столиці 13 загиблих та сотні поранених photo_camera 08:14 Сьогодні вітайте спортивних журналістів: історія, прикмети та іменини 2 липня 21:00 Пільги для пенсіонерів. Які знижки мають літні люди на проїзд в «Укрзалізниці» 20:29 Вінниччина втратила голос Поділля. Трагічно загинув народний артист Микола Янченко 20:07 Сезон вилову раків відкрили. Які правила діють для рибалок 19:10 Рев моторів уночі заборонили. У Гніванській громаді ввели нові обмеження для мотоциклістів 18:04 Виділені смуги, розумні світлофори і нова організація руху. Які зміни готують для Соборної 17:32 Mercedes за реєстрами, а Volkswagen на відео: чи можуть ТЦК їздити на «фейкових» номерах? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up