Орден «Лицарський хрест добровольця» отримав підполковник поліції Руслан Мороз

Орден «Лицарський хрест добровольця» отримав підполковник поліції Руслан Мороз

Заступнику начальника Головного Управління Нацполіції Руслану Морозу вручили орден «Лицарський хрест добровольця». Нагородив його особисто Юрій Педос.

 

— Підполковника поліції Руслана Мороза нагороджено, як першого командира батальйону патрульної поліції особливого призначення «Вінниці», який в квітні 2014 року брав участь у створенні підрозділу. Під його керівництвом батальйон в кінці 2014 року з-поміж більше двадцяти добровольчих батальйонів за ефективністю виконання поставлених штабом АТО завдань увійшов у четвірку кращих та був відібраний для участі у бойових операціях у найгарячіших точках Сходу, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Нагадаємо, командиром «Вінниці» Руслан Мороз був впродовж двох років.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сашок. С.Корпан.юк.
    Орден "Лицарський Хрест України" основан в январе 2016 года, авторским коллективом ООО «Гарант и партнеры», с целью награждения личностей, принимавших участие в боях на Востоке Украины с 2014 года против российско-террористических войск, проявив при этом мужество, храбрость и силу духа.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:16 Скільки коштує комплексна вакцина для собак у Вінниці: ціни у різних ветклініках міста 15:03 Масштабна пожежа у Чорнобильській зоні. Чи є загроза для Вінниччини та що кажуть екологи 14:03 «Естафета» до берега Дністра. На Вінниччині судитимуть трьох чоловіків за переправлення ухилянта 13:26 Гроші за сонце. Скільки Вінниця платить тим, хто встановив СЕС? Від читача 20:47 Програми прямої підтримки українців довели свою ефективність 12:49 Пам’ять полеглих у Другій світовій війні вшанували покладанням квітів до Меморіалу борців з нацизмом photo_camera 11:55 Хотів підірвати банк — нетверезий «жарт» вінничанина закінчився затриманням і підозрою 11:10 Вінниця під тінню Райху: якою була Друга світова для нашого міста photo_camera 11:05 Понад пів тисячі пожеж від початку року: на Вінниччині продовжують випалювати сухостій 10:35 Допомога є, а змін — ні: чому бізнес переходить до соціальних інвестицій (соціальна реклама) 10:34 У Вінниці проведуть дитячий турнір з настільного тенісу. Коли та як долучитися 10:14 Хотів зробити фото на даху електрички — 14-річний хлопець, якого вдарило струмом, помер у лікарні 09:52 Де у Вінниці 8 травня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:40 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 09:03 У Вінниці загорілася квартира в п’ятиповерхівці — із будинку евакуювали матір із немовлям і пенсіонерку 08:10 Сьогодні — День пам'яті та примирення. Історія, заборони та прикмети 8 травня 21:02 «Нога ледве трималася»: як ветеран з ампутацією купив житло за кошти держави 21:00 Наловив на 11 тисяч: Жмеринський суд виніс вирок рибалці за вилов сіткою на річці Рів 20:05 У Подільському зоопарку показали перші прогулянки африканських черепах 19:19 Вінниця витратить на дороги майже 388 мільйонів гривень. Це рекорд за роки війни
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up